איפה הכסף
עם ענת דוידוב

קיבלתם הודעת תרומה? היזהרו

אריה הזהיר מהודעות מטרילות המבקשות תרומה לכבוד החג • ליאת ביקרה את סמוטריץ': "שר אוצר צריך לנקות את השולחן שלו לפני שהוא מנקה את הבית"


ליאת רון ואריה מליניאק שבו אל אולפן 103fm על מנת לדון בכל החדשות החמות מעולם הכלכלה והמשק הישראלי. בפתח התוכנית, אריה מליניאק החליט להזהיר את הציבור מהודעות מזויפות שמגיעות לטלפונים לקראת חג הפסח. "אני מפוצץ בהודעות. אני קיבלתי הודעה ואני פה להזהיר את הציבור", אמר.

השדרן הקריא את ההודעה שקיבל וחשף את פרשנותו: "'בוקר טוב, היום כולנו מתלכדים ועוזרים לאח שלנו שקיבל את ה־מחלה', עם אימוג'י עצוב, 'המצב שלו על הפנים ועושים לו גיוס דיסקרטי', ז"א אל תפרסם לאף אחד שיש פה עוקץ, 'ותורמים ח"י שקלים', אצלם זה 180 שקלים. 'רק בריאות אמן, יברך אותך אלוהים'". 

"אז אני רוצה גם לברך את מי שכתב את ההודעה הזאת ואני מאחל לו שאת הכסף שהוא יאסוף, שישתמש בו לתרופות", סיכם מליניאק. 

"אתה כבר ניקית את הבית?" תהתה רון, והוסיפה: "אז מה מסתבר, אתמול דיברנו על איום בתביעה של שר האוצר נגד ההסתדרות, היה בלגן גדול. הוא ניסה להוציא אחר כך הודעה שתרגיע את הרוחות. סמוטריץ' כבר יומיים לא נמצא במשרד ואתמול בלילה הוא פרסם ציוץ - 'זר לא יבין את תחושת הסיפוק בתמונה הזו של יום של אקונומיקה ומלא חתכים בידיים'. ורואים מטבח באמת מדוגם".

"בצלאל אתה בעל השנה", אמרה בטון ציני, וביקרה: "שר אוצר קודם כל צריך לנקות את השולחן שלו לפני שהוא מנקה את הבית". 

04/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ליאת רון ואריה מליניאק
ליאת רון ואריה מליניאק  |  צילום: 103fm
Paris