בן כספית ואריה אלדד

"הממשלה צריכה לעשות משהו"

לאחר חשיפת פרשת האונס בנתניה, עו"ד רותם טוני ('מעריב') כתבה את סיפורה ותקפה את הממשלה • היא שיתפה את המניע ואת השיחה המפתיעה שקיבלה


עו"ד רותם טוני, מנהלת משברים ובעלת טור בעיתון 'מעריב', בעקבות פרשת האונס של בת ה־13 בנתניה על ידי שבעה בוגרים, החליטה לחשוף את סיפור האונס שחוותה, וביקרה את הממשלה: "האירוע בנתניה הוא סממן של היעדר טיפול מהותי של כלל מוסדות המדינה". 

בשיחה עם אריה אלדד ורוני בר־און, עו"ד טוני חשפה: "הנושא הזה מאוד בוער בי, אני עברתי אונס לפני בערך 12 שנים בגיל מאוד בוגר, ע"י אדם שהיה חבר ילדות שלי, שברגע אחד אצלי בבית החליט לשים לי סם אונס ולבצע את זממו".

"שלחו לי איזו תגובה של ח"כ שמחה רוטמן בטוויטר שהציתה אותי מאוד" סיפרה. "החלו להפיץ באינטרנט ובווטסאפים איזו שהיא תגובה של ח"כ רוטמן שהטענה שם היא שאם לא יהיו דייטים או תהיה הפרדה מגדרית וכו' אז יהיה איזה צמצום לשימוש בסם אונס או להגיע לאירוע מסוג זה, וזה הצית אותי". 

בהמשך, שיתפה את השיחה המפתיעה עם יו"ר ועדת חוק, חוקה ומשפט: "קיבלתי שיחה ממנו שאמר שהדברים הוצאו מהקשרם, השיחה הייתה מאוד נעימה ומעניינת. לא נסתר מעיניו שזה נגרם גם בתוך משפחות. בכל מקרה הממשלה צריכה לעשות משהו". 

04/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רוני בר־און ואריה אלדד
רוני בר־און ואריה אלדד  |  צילום: 103fm
Paris