בן כספית ואריה אלדד

"לא באים למנוע מאחרים להפגין, אנחנו באים להפגין תמיכה"

מפגן תמיכה יתקיים לאחר ההפגנה מול ביתו של אהרן ברק • משה רדמן, ממובילי המפגן: "מה שמפריע לחבר'ה מ'אם תרצו' זה שאין הנהגה למחאה הזאת"


לאחר ההפגנות מול ביתו והטענות לקריאות שנאה, התארגן מפגן תמיכה בנשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרן ברק. הערב (ה') צפויים לצעוד תומכים מכיכר רבין ועד לביתו. משה רדמן, ממחאת ההייטקיסטים וממובילי מפגן התמיכה, שוחח עם אריה אלדד ורוני בר־און וסיפר על היוזמה.

"אנחנו לא באים למנוע מאחרים להפגין, אנחנו באים להפגין תמיכה, לא למחות נגד שום דבר. הלכתי לישון מזועזע מהמילים שנאמרו שם אתמול (ד')", אמר, "אנחנו עושים עצרת שקטה, אנחנו רוצים לשאת דברים מול הבית ולהתנצל. מה שמפריע לחבר'ה מ'אם תרצו' זה שאין הנהגה למחאה הזאת, זו מחאה עממית. וכואב להם שהם לא מצליחים למצוא דמיון אז הם הולכים לאדם בן 86 שלא פעיל למעלה מ־16 שנה ומחפשים בו את הדמיון".

"אתה אומר שהוא לא פעיל, אבל הוא מתראיין והשפעתו עצומה. אתה קורה לזה אי פעילות? הרי הוא לא יושב בשקט מהצד", אמר אלדד. רדמן האזין לדבריו ברוב קשב, ובתגובה טען: " נכון. הוא מתראיין ואם שואלים אותו הוא עונה. הוא לא נואם בבמות או בכיכרות, והוא לא חלק ממטה המאבק. לשים אותו בשורה אחת יחד עם נתניהו זה פשוט לעג לרש. נתניהו אדם פעיל שמוביל את כל המהלך הזה".

20/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אריה אלדד ורוני בר־און
אריה אלדד ורוני בר־און  |  צילום: 103fm
Paris