בן כספית ואריה אלדד

"סוכן כאוס מטורלל לחלוטין מנהל היום את האירוע הזה"

ח"כ יואב סגלוביץ על האלימות המשתוללת: "משתוללים ברגע שמבינים שיש ואקום" • "המרכיב היחידי שהשתנה הוא שהתחלפה הממשלה"


נתון מדאיג ביותר מצביע על 72 נרצחים בחברה הערבית, תוך 4 חודשים בלבד. בשיחה עם אריה אלדד ובן כספית ב־103fm, חבר הכנסת וניצב בדימוס יואב סגלוביץ (יש עתיד) התייחס לאלימות הגואה בישראל והסביר כיצד בעיניו ניתן לטפל בתופעה הקשה.

לדבריו, "המרכיב היחידי שהשתנה בחודשים האחרונים, הוא שהתחלפה הממשלה. תוכניות שהיו בעבודה, חלקן הופסקו בהגדרה ולחלקן כיבו להן את המנועים, זה ההסבר. ואז משתוללים ברגע שמבינים שיש ואקום. אין קשר עם החברה הערבית ועם מנהיגי החברה הערבית. לא מדובר פה רק בארגוני פשיעה. לא תשמעו אותי אומר שבגלל א' קרה בדיוק ב', אבל כן לפי תפיסת העולם שלי - כשמדינה רוצה, היא יכולה להגיע להישגים".

בהמשך, תקף את השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, וטען: "יש סוכן כאוס מטורלל לחלוטין שהיום מנהל את האירוע הזה. האם מתקיימות ישיבות? אני מניח שכן, אבל תבדקו טוב מי יושב בהן, מהי בכירות האנשים, מי מנהל אותן. אז איתמר בן גביר הוציא הודעה שבה אמר שבניגוד לממשלה הקודמת, הוא ינהל באופן אישי את העניין הזה. נו באמת - זה האיש? זאת דמותו? הרי הוא לא מסוגל להזיז דברים מפה לשם. הוא פי אלף יותר טוב ממני בציוצים בטוויטר, אבל בעבודה אין לו מושג וכולנו משלמים את המחיר".

עוד הבהיר: "הכתובת הוא לא בן גביר, אלא נתניהו - המאבק בשפיעה הוא של הממשלה כולה. הממשלה הזאת קמה כאילו כדי לייצר משילות וביטחון אישי, אבל אין משילות ואין ביטחון אישי. הנתונים זוועה. זאת ממשלה מפקירה ומופקרת. לא מאוחר מדי שימנו פרויקטור מעל ראשו של בן גביר. הרי בתחרות על מי האדם הפחות מתאים לתפקיד, בנימין נתניהו הלך ומצא אותו".

עריכה: דוד זבולוני 

07/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יואב סגלוביץ
יואב סגלוביץ  |  צילום: תומר נויברג/פלאש90
Paris