בן כספית ואריה אלדד

"כשהתותחים יורים צריך לתת גיבוי לכוחות הביטחון"

לפיד הצהיר על גיבוי מלא לממשלה לאחר תחילת מבצע מגן וחץ בעזה • ח"כ מאיר כהן (יש עתיד), הבהיר: "נמשיך במקביל להיאבק בממשלה הזאת"


בעקבות פתיחת מבצע מגן וחץ ברצועת עזה, שהחל בחיסול שלושה מבכירי הג'יהאד האסלאמי, ראש האופוזיציה יאיר לפיד ביטל את מסיבת העיתונאים המתוכננת בנושא התקציב וסיפק גיבוי לכוחות הביטחון. בשיחה עם בן כספית ואריה אלדד ב־103fm, ח"כ מאיר כהן (יש עתיד), שר הרווחה לשעבר וראש העיר דימונה לשעבר התייחס לדברים. 

"בסופו של דבר אנחנו נותנים גיבוי מלא לכוחות הביטחון וכן גם לשר הביטחון ולהחלטות המתקבלות בממשלה", הבהיר. "חשוב שכל ארגוני הטרור יידעו שאנחנו עוקבים אחריהם ויודעים כל צעד שלהם והדבר החשוב יותר שקיבל ביטוי אחרי הרבה שנים שלא, שאנחנו המובילים. אנחנו נותנים תמיכה מלאה, הדרך להתמודד עם הטרור בעזה הוא עם תוכנית סדורה, ולא להיגרר". 

עוד חשף כי "נמשיך במקביל להיאבק בממשלה הזאת על התקציב הגרוע, תקציב של בזבוז ושפיכת כסף, הפיכה משטרית שקורעת את העם. אבל ברגעים האלה, שהתותחים יורים, צריך לתת גיבוי לכוחות הביטחון ולכל פעולה שלהם ואני מאוד מקווה שהממשלה תדע לתת מענה לעורף, יש שם מיליוני אנשים". 

09/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מאיר כהן
מאיר כהן  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris