אודי סגל וענת דוידוב

"אנחנו נמצאים בקואליציה, וצריכים גם להתפשר בה"

יו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס טען כי 'הליכוד שבוי בידי מפלגות קיצוניות' • ח"כ אלי דלל: "הוא יכול לבוא בטענות ליש עתיד והמחנה הממלכתי"


על רקע הסערה וההתנגדות הרחבה לחוק הארנונה שהוצג בוועדת הכספים על ידי ח"כ משה גפני, חבר הוועדה ח"כ אלי דלל (הליכוד) יצא בקול התנגדות מפתיע, והבהיר כי 'קרן הארנונה לא תסייע להורדת מחירי הדיור'. עוד ציין כי לא חש כעס מצד חבריו לקואליציה על הבעת דעתו. בשיחה עם ענת דוידוב וטל שלו ב־103fm, ח"כ דלל הסביר את דבריו.

"אני מתכוון להעלות את הרעיונות שלי בנושא קרן הארנונה", אמר בפתח השיחה, והבהיר: "אני חושב שהמטרות שלה הן נכונות אבל הדרך שזה נעשה, לא ממש לרוחי, ואני חושב שישנן פתרונות טובים יותר. דיברתי עם שר האוצר, סיכמנו לקבוע ישיבה אחרי התקציב. לא צריך שכל דבר שאני מעלה יקרה, אבל את שלי אני אומר".

באשר לטענות יו"ר השלטון המקומי ביבס כי 'הליכוד שבוי בידי המפלגות הקיצוניות', השיב: "אני יכול לומר שאם יש לו טענה הוא יכול לבוא בטענות לסיעות של יש עתיד והמחנה הממלכתי. אנחנו נמצאים בקואליציה, וצריכים גם להתפשר בה". לגבי, הטענה כי חברי הליכוד פוחדים להביע את דעתם, הבהיר: "אני לא פוחד, אני חושב שהליכוד זו סיעה דמוקרטית וכל אחד אומר את דעתו, בסוף אנחנו סיעה אחת ואני לא שמאלן ולא בוגד".

17/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלי דלל
אלי דלל  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris