אודי סגל וענת דוידוב

"מי אתם שתטילו מצור על בני ברק?"

ישי כהן ('כיכר השבת') תקף את המניע של מובילי המחאה לקראת הפגנת הענק בבני ברק: "אפילו בן גביר לא חשב על כותרות כאלה לצעדות שלו"


הערב (ד') מתוכננת מחאה גדולה שתצא מקניון איילון ברמת גן, במטרה להפגין נגד חוק קרן הארנונה, אותה מלווה כרזה עם הכותרת 'זה לא מושק'ה. זה פריץ', עם תמונתו של ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים, שהגה את הצעת החוק. בשיחה עם ענת דוידוב וטל שלו ב־103fm, ישי כהן ('כיכר השבת') התייחס לדברים. 

ראשית, תקף את מארגני המחאה על שלל הנושאים עליהם מוחים: "בהתחלה אמרו 'אנחנו צועדים בבני ברק', אחר כך 'אנחנו צועדים נגד המנהיגים', עכשיו זה הפך ל'הפגנות הזעם', 'צעדות הזעם', 'המצור על בני ברק', תסתכלו על שלטי ההפגנה שלהם, אפילו איתמר בן גביר לא חשב על כותרות כאלה לצעדות שלו".  

"הציבור החרדי לא חסין מביקורת", הבהיר. "אבל בואו ננהל דיון עם עובדות, נדב גלאון אומר פעם אחר פעם בשידור כדי להכניס למאזין לאוזן - שרוב הכסף הקואליציוני הולך לחרדים, וזה שקר. לגבי האזהרות, יש טענות צודקות ויש טענות שצריך לנהל עליהן דיון, אבל אני אומר, השאלה מי מנהל את הדיון, ליברמן ולפיד, אין להם זכות לנהל את הדיון הזה".

17/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


הפגנה בתל אביב נגד הממשלה
הפגנה בתל אביב נגד הממשלה  |  צילום: אריק מרמור/פלאש90
Paris