ינון מגל ובן כספית

בן: "אתה סוכן השנאה הכי גדול בישראל"; ינון: "הפכת למשרת של ישראל הראשונה"

בן כספית וינון מגל הדליקו את המבערים, ואת זה אתם לא תרצו לפספס • איך הכול התחיל? בשיח על אנשי תקשורת


בפתח השעה השנייה של התוכנית ביקשו בן כספית וינון מגל להתייחס לשאלה - כמה מגישים בתקשורת הישראלית שירתו בצה"ל כחיילים קרביים. מגל, שצייץ על כך בטוויטר שלו, הקריא את הנתונים, ואמר: "קרה דבר די מטורף בתקשורת הישראלית. אחוזים גדולים מהמגישים, אלו שמתווכים לנו את המציאות, שירתו בגלי צה"ל או בדובר צה"ל, ורק מיעוט קטן מהם היו בקרבי. לעומת ערוץ 14 כשרוב המגישים היו בקרבי". 

כספית ביקש להגיב לנושא, ואמר: "פתאום זה חשוב איפה היו המגישים? כשאתה מסתכל על המחאה ורואה שהיא עמוסה באנשים הכי קרביים שיש, אז זה עוכרי ישראל? אבל המגישים זה חשוב?" תהה. בהמשך הקריא את תגובת יאיר שרקי שטען כי מדובר בשיח של שנאה.

מגל הגיב לדברים: "אתם מדברים על שנאה? אתם השונאים הכי גדולים. איזה כלומיניקים. כל כך מפריע לו שיח של שנאה, מה שנאה בציוץ שלי? שרקי ילמד אותי? חבורת כלומניקים שהשתלטה לנו על התדרים".

"אתה סוכן השנאה הכי גדול בישראל. אתה איש מתועב - בשביל לייקים ומחיאות כפיים תמכור את אמא שלי", זעק כספית. מגל טען מנגד: "אתה קורא לחלק את מדינת ישראל, ואני סוכן שנאה? אני לא מבין, אתם לא עושים תחקירים? הפכת למשרת של ישראל הראשונה. זה מה שהפכת להיות".

24/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris