גיא פלג

"לילד החרדי הזה מגיעה השכלה"

המאזין ביקר את התלונות על אישור התקציב: "מה אנחנו ציפינו? היו בחירות" • פלג הסביר את הביקורת: "נתניהו והתקציב הזה לא נותן לילד החרדי סיכוי"


המאזין שעלה לשידור ביקש להתייחס לתלונות הציבור על אישור חלוקת התקציב: "אני רציתי לחזור לבסיס ולשמוע את דעתך באשר לנושא התקציב. מה אנחנו ציפינו? היו בחירות, בסופו של דבר לפיד וגנץ לא באו ואמרו 'אנחנו נכנסים לממשלה', והם הבינו לאן זה הולך. אין מה לעשות, כל מפלגה שנבחרת היא רוצה לקדם את האג'נדה שלה". 

"בגדול אני מסכים איתך, היה ברור שכשתוקם ממשלת ימין על מלא, עם החרדים, אלה יהיו סדרי העדיפויות ולשם יבואו התקציבים", אמר גיא פלג, אך הוסיף כי "אני לא חושב שהציבור החרדי הוא העני ביותר, אין לי בעיה עם העברת תקציבים לציבור החרדי. אבל מה זועק לשמיים? שאתה מבין שבתקציב הזה לא ישב נתניהו ואמר 'רבותיי, אני אדאג שלא יהיו ילדים חרדים עניים, אבל מתוך דאגה לכם ולילדים שלכם'".

"לילד החרדי הזה מגיעה השכלה, ולילד החרדי מגיע סיכוי, ונתניהו והתקציב הזה לא נותן להם סיכוי. כי הוא דן אותם לחיי עוני ויש שיאמרו חיי טפילות כי היכולת שלהם לרכוש השכלה גבוהה, מקצוע, ולהתפרס, היא נמוכה", סיכם. 

24/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גיא פלג
גיא פלג
Paris