ינון מגל ובן כספית

"מישהו הדריך את בתי מה לומר, אחיה לא איימו עליה"

סאמר סעיד אחמד, אביה של שרית בת ה־18 שנורתה למוות בסמוך לירכא: "לא יודע מי רצח אותה, ירו על העסקים שלנו" • על נטייתה המינית: "לקחנו בקלות"


שרית אחמד, צעירה בת 18, נורתה למוות ביום שישי האחרון בכניסה לירכא, זאת על פי הדיווחים בעקבות נטייתה המינית. סאמר סעיד אחמד, אביה של שרית, שוחח עם ינון מגל וחיים לוינסון ב־103fm והגיב לדברים, ואף התייחס להאשמות נגד שני אחיה הגדולים. 

"שרית הייתה הילדה הקטנה שלנו, כולם היו מפנקים אותה", תיאר. "היא הייתה מתנהגת כמו גבר, לקחנו את זה בקלות, החלטנו לעזור לה בזה. ברוך השם היא חזרה לטבע שלה. אני לא יודע מי רצח אותה, ירו על העסקים שלנו בעבר. היו יריות על העסקים שלנו". 

בהמשך, הוסיף: "מישהו חטף אותה בלילה, הוא הדריך אותה מה להגיד, אחים שלה בחיים לא איימו עליה. שילכו לחפש מי היו אלה שירו. איפה הייתה המשטרה? כולם חברים שלנו". 

כשנשאל על החשדות שאחיה של שרית (ז"ל) איימו על חייה בעבר וקשורים לרצח השיב: "ככה אתה אומר? שאחים שלה איימו עליה, אתה בטח חי איתנו בבית וראית שהאחים שלה איימו עליה". לאחר מכן הכחיש את האיומים שהיו כלפיה בעבר ובעקבותיהם שרית התלוננה במשטרה.

לדבריו, "הילדה שלנו ישבה בשעות הלילה, באה מישהי, לא יודע מאיפה וחטפה אותה בשעות הלילה למרות שהייתה קטינה, המשטרה לא התערבה. היא לימדה אותה וסיפרה לה מה להגיד בשביל שתצליח לצאת מהבית". בהקשר הזה אמר.

לטענתו, הדריכו אותה להגיד שאחיה איימו עליה. "מי שחטף אותה בשעות הלילה, הוא הוציא אותה מהבית, לקח אותה למשטרה והדריך אותה בשביל שהיא תצליח ואנחנו לא נתערב. הוא אמר לה תגידי אחת-שתיים-שלוש על מנת שתוכלי לצאת מהבית. אבל אחים שלה בחיים לא איימו עליה".

לשאלה האם הנטיות המיניות שלה היו מקובלות עליו, אמר: "התמודדנו עם זה. אין ברירה, אלה החיים שלה. מה אני יכול לעשות? מה האחים שלה יכולים לעשות? זה היה קשה אם היא הייתה בחור שהופך לאישה, אבל היא אישה. הילדה שלי הייתה גבר". הוא חידד ואמר: "זה מאוד קשה, היא הורידה את השיער שלה. כן זה היה ידוע שהיא גבר".

מי לדעתך רצח אותה?
"שילכו לחפש מי אלה שירו על העסקים שלנו, ששמו לנו מטען והעיפו לנו את כל הבניין איפה המשטרה הייתה?"

הירי והמטען היו בגללה?
"בטוח לא. אולי התנקם במשטרה כדי לסבך אותנו ולעשות סכסוך. הממשלה שלנו מחלקת נשק לצעירים. הממשלה שלנו המכוערת".

בזמן הרצח איפה האחים היו?
"בעבודה שלהם".

אומרים שהמשטרה מחפשת אותם.
"מי אמר? הם כל הזמן בבית. אף אחד לא שאל אותם שאלה".

עריכה: שי איידלר

11/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולם אין קשר לנאמר
למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום: נועם רבקין פנטון/פלאש90
Paris