דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"כולנו עוברים מסע"

חנן בן ארי השיק אלבום חדש והגיע לאולפן של דידי לרגל המאורע • סיפר: "כשאתה כותב את חולשותיך וחושף קצת מעצמך, האנשים מרגישים קרובים אליך יותר"


הזמר והיוצר חנן בן ארי, מהאמנים האהובים והמצליחים במדינה, הוציא אתמול (ב') את אלבומו החדש הנקרא 'יש כאן יותר מזה', לו כולנו כל כך חיכינו. לכבוד המאורע המרגש, דידי הררי אירח אותו באולפנו ב־103fm והשניים שוחחו על ההשראה שמאחורי יצירותיו החדשות.

לדבריו, "הוצאתי את האלבום אתמול ופתאום מרגיש לי שאני מפוקס מאוד, כאילו היו לי 20 אפליקציות פתוחות וסגרתי את כולן". בהמשך, הדגיש כי "כולנו עוברים מסע וכשאתה כותב את החולשות שלך וחושף קצת מעצמך, כך האנשים חושפים את עצמם ומרגישים קרובים אליך יותר". 

בן ארי עוד סיפר: "יש באלבום עשרה שירים, שיהיו בריאים. שיר אחד הוא מוקדש לאביתר בנאי. הוא המפורסם היחידי שאני הופך לילדה עם קוקיות כשאני לידו. בפעם הראשונה שפגשתי אותו, ממש רעדתי. רציתי להגיד לו כל מיני דברים, אבל פשוט לא הצלחתי". 

לסיכום, האמן המוערך שיתף כי בעבר חלם להיות מחנך והסביר כי הוא לא פוסל שעוד יגשים את חלומו בעתיד. "אני לא חושב שאופיע כל החיים שלי, בטח שלא בקצף המטורף של היום. אני חושב שיש בי הרבה חדרים בלב שכרגע הם לא בשימוש, אבל יום אחד יבקשו להיפתח", ציין.  

13/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי וחנן בן ארי
דידי הררי וחנן בן ארי  |  צילום: דוד זבולוני/103fm
Paris