התגעגעו אחד לשני?

כספית ומגל שוב יחדיו לאחר שבוע בנפרד • כספית: "אין ביקום בן אדם שלא מעורב בתוכנית הזאת" • וגם, כמעט פיצוץ בין השניים בנושא תיק הצוללות


ינון מגל ובן כספית פתחו את התוכנית בהפגנת געגועים לאחר שבוע של נתק. אז איך היה? מגל סיפר: "לא פשוט, כל יום קרבות חדשים". כספית טען כי לשבוע חופש היו פלוסים ומינוסים. "המינוסים היו ההצקה בשאלות אם השעו אותי. לפי זה, אין ביקום בן אדם שלא מעורב בתוכנית הזאת, לאיפה שאתה לא הולך". 

מגל תהה: "מה הכיוון שלך הבוקר?" כספית הציע: "אם אפשר היה בכל תוכנית לקבוע שיהיה ריב, אבל שלא תהיה התפוצצות... אבל אי אפשר וזה גם הסוד של התוכנית".

בהמשך השמיע מגל קטע מתוך הפגנה מול השר אופיר אקוניס ברמת אביב. "הוא (מפגין) אומר, 'בשכונה הפלורליסטית שלנו', זה הגיחוך. הוא אומר, 'אנחנו בשכונה פלורליסטית, אבל אנחנו לא רוצים אותך".

כספית טען: "אם אפשר היה לנסוע לשביל החלב, גם שם הם היו פוגשים מפגינים שמסבירים להם עם מגפון מה הם חושבים על מה שהם מנסים לעשות פה. אני חושב שזה יפה. הוא יכול לגור איפה שהוא רוצה, הוא ישמע את המחאה של אנשים שמוחים נגדו". 

בהמשך הזכיר מגל את פרשת הצוללות, ואת זה שמשטרת ישראל קראה לזה תיק 3000. זאת על אף שנתניהו לא קשור באירוע. הדבר כמעט הביא לפיצוץ.

18/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris