ינון מגל ובן כספית

"התחתנה עם שוער, איפה בית סבא?"

ינון וחיים שבו לאולפן ודנו בחתונתם של הדוגמנית מישל גרציג ושוער ריאל מדריד טיבו קורטואה • חיים: "לא כולם צריכים לשלם את החתונה שלך בריביירה"


ינון מגל וחיים לוינסון שבו לאולפן ושוחחו על ענייני היום, השניים פתחו שוב בשיחה על העברית של חיים שניסה להסביר את ההבדל בין שתיים לשניים, ינון קבע, "איזה חפרן". 

בהמשך השניים פנו לעסוק בענייני היום ופתחו בשיחה על כך שחיים אוהב לקרוא עיתונים, שיתף: "קראתי ברכילות כי האורחים בחתונה של מישל גרציג ושוער ריאל מדריד טיבו קורטואה נאלצו לשלם בעצמם את החתונה כי כך נהוג באירופה".

המשיך ופנה אל הדוגמנית: "את פשוט קמצנית, בעלך מרוויח עשרים מיליון יורו בשנה, תתכבדי ותכניסי את היד לכיס ותשלמי את האלף יורו, לא כולם צריכים לשלם את החתונה שלך בריביירה הצרפתית. אם נתניהו היה משתמש באמירה הזו בפרשת תיק 1000, החיים שלנו היו נראים אחרת לגמרי". 

ינון ביקש לשים את הדגש על מה שחושב בעיניו באמת: "מה שמדאיג אותי זה שהיא התבוללה, והיא התחתנה עם גוי, כל הקטע זה הדבר היחידי משמעותי בעיניי. פה מנרמלים את האירוע, כי לא נשאר לכם כלום בתרבות, אתם מחזיקים מהגויים, התחתנה עם שוער של נבחרת כדורגל, אוסטיגר אמייצע, איפה בית סבא? איכפת לי מי משלם על הטיסות שלה? בשביל זה הקמנו מדינה, בשביל הקב"ה ברא את העולם, בשביל זה התכנסנו בשביל אחת שמתחנת עם גוי, מתבוללת?". 

בהמשך דנו במחאות הרפורמה שנפתחו הבוקר מול ביתו של שר המשפטים לוין. 

עריכה: רעות מתתיהו ארגון

27/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל וחיים לוינסון
ינון מגל וחיים לוינסון  |  צילום: 103fm
Paris