מרסל מוסרי

"אני לא יודעת ולא מצליחה להבין - אבדנו לגמרי?"

ח"כ שרן השכל נאלצה לרדת מדוכן הנואמים במליאה לאחר שעלתה אליו עם בתה התינוקת • מרסל מוסרי מתחה ביקורת חריפה וטענה: "אנושיות לא גילינו הפעם"


חברת הכנסת שרן השכל מהמחנה הממלכתי נאלצה לרדת מדוכן הנואמים במליאת הכנסת, זאת מאחר ועלתה אליו עם בתה התינוקת. בתגובה, תקפה השכל את יו"ר הכנסת אוחנה, וטענה: "עצוב שיו"ר הכנסת, שיש לו שני ילדים בבית, בוחר למנוע מאישה עם ילדים מלעלות לדוכן המליאה ולהציג את הצעת החוק כמו כל חבר כנסת". בפתח התוכנית, ביקשה מרסל מוסרי להתייחס לאירוע שעורר סערה.

לדבריה, "אני אני זוכרת את הפעם הראשונה שהבריזה לי הבייביסיטר, היא לא ענתה לטלפונים שלי ואפילו חסמה אותי מהוואטסאפ כדי שלא אראה שהיא מחוברת. נותרה לי עוד שעה עד הרצאה שהייתי אמורה להעביר ואני עם תינוקת בת כמה חודשים, שוכבת במיטה, נקיה ויפה ומובייל מסתובב מעליה".

בהמשך, עוד שיתפה: "אני זוכרת שיום לפני זה ישבתי אצל רופא הנשים ואמרתי לו שעברו כבר כמה חודשים והתפרים מהלידה עדיין שורפים לי - אני זוכרת שרצה לאשפז, אבל לא הסכמתי. היינו רק אני והיא ולא היה אף קול בצד השני, מי יטפל בה? כמעט והצלחתי לשכוח מכל זה, כי היום היא בת שנתיים וחצי וכיף לנו ויש לה שתי מטפלות שהיא אוהבת ונשארות איתה לבד אפילו כשאני בחו"ל". 

והוסיפה כי "אחרי הסרטון בה עומדת חברת הכנסת שרן השכל, חסרת אונים כשתינוקת רגועה צמודה לה לחזה במנשא קטן ומנסה להסביר לאנשים אטומים, שחיים בעולם אפרורי משלהם, מדוע היא לא יכולה להגיד שני משפטים כשבתה צמודה אליה, זה חזר אליי פתאום".

עוד ציינה: "אני זוכרת שלא ויתרתי על ההרצאה, היה זה ערב נשים, למזלי במרכז הארץ, הן חיכו לי. וחוץ מזה, זו הפרנסה של שתינו. שעה וקצת אחר כך נכנסתי איתה אל הוילה המפוארת כשהיא עטופה בשתי שמיכות, אחרי בקבוק מטרנה, אותו נתתי לה ברכב בחניון. זו הייתה אחת ההרצאות הכי טובות שהיו לי וגם לא נשאר לי ספר אחד למכור, הן קנו את כולם". 

וסיכמה: "אני לא יודעת ולא מצליחה להבין - אבדנו? אבדנו לגמרי? אנושיות לא גילינו היום, אבל לפחות לתינוקת הזו יש מזכרת יפה - אימא שעומדת על הדוכן הכי חשוב במדינה ונלחמת עליה".

28/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מרסל מוסרי
מרסל מוסרי
Paris