אודי סגל וענת דוידוב

"רה"מ איבד שליטה, חבריי בקואליציה שותקים"

סגן השר לשעבר ניצב בדימוס יואב סגלוביץ תקף את נתניהו על רקע הרפורמה וההפגנות שבעקבותיה • על צמצום עילת הסבירות: "לדעתי זה לא יעבור"


במהלך יום ההפגנות ברחבי הארץ אתמול (ג') נגד הרפורמה במערכת המשפט, זאת כאות מחאה על אישור החוק לצמצום עילת הסבירות בקריאה ראשונה, יצאו אלפי בני אדם לרחובות ודרשו להפסיק לאלתר את קידום התמורות המשפטיות. 

סגן השר לביטחון פנים לשעבר ניצב בדימוס חבר הכנסת יואב סגלוביץ התייחס לדברים, וגינה את התנהלות הממשלה נוכח הרפורמה: "לדעתי זה גם לא יעבור בסופו של דבר. המחירים שאנו משלמים כמדינה בלתי נתפסים. השרים אומרים מה הם הולכים לעשות. השר דודי אמסלם משתלח בכל דבר שזז".

"ההתנהלות הכוללת בוועדה מתחילת הקמת הממשלה - כמות הרעל שנצטרך לנקות ממנה אחרי שהכנסת הבאה תתחיל היא בלתי נתפסת", תיאר. "לא מאפשרים למשרדי הממשלה לדבר. המדינה יותר חזקה ממנהיגיה. זה לא באמת דיון בוועדת החוקה. המדינה שבויה בידי קיצוניים, גזעניים והומופובים. חבריי בקואליציה שותקים". 

על ראש הממשלה בנימין נתניהו, אמר ח"כ סגלוביץ: "לא אני ולא מפלגתי נשב עם אדם החשוד בפלילים. נתניהו איבד שליטה, ההסכמים הקואליציוניים שנחתמו, ראינו לאן זה הולך. יש אחראי אחד שעומד בראש המערכת ושמו נתניהו". 

מלשכת השר לביטחון לאומי נמסר: הניצב הכושל סגלוביץ מתקשה להשלים עם העובדה כי אזרחי ישראל בחרו בממשלת ימין מלא, כדי להוביל מדיניות ימנית חזקה. השר בן גביר מוביל מדיניות נחושה של ביטחון אישי ומשילות ועובד קשה כדי לתקן את מה שסגלוביץ וחבריו קלקלו, גם בביטחון הפנים וגם בהשתלטות העוינת של השמאל הקיצוני על מערכת המשפט ועל הדמוקרטיה הישראלית.

12/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יואב סגלוביץ
יואב סגלוביץ  |  צילום: תומר נויברג/פלאש90
Paris