איפה הכסף
עם ענת דוידוב

מדוע משרד הבריאות עצר מכרז ענק?

אדריאן פילוט ('כלכליסט'), חושף הפרשה, שיתף בפרטים וטען: "זהו סיפור גדול והזוי, שבהתחלה התקשיתי מאוד להבין אותו - המכרז נעצר באופן די מפתיע"


חשד למחדל: משרד הבריאות עצר מכרז ענק. על פי הפרסומים, טרם וביקורופא קשרו קשר עסקי פסול עם עובדת בכירה במשרד הבריאות במטרה לזכות במכרז שירותי בריאות התלמיד. חושף הפרשה, העיתונאי אדריאן פילוט ('כלכליסט'), שוחח עם ענת דוידוב ב־103fm והביא את כל הפרטים. לדבריו, "זהו סיפור גדול והזוי, שבהתחלה התקשיתי מאוד להבין אותו - המכרז נעצר באופן די מפתיע". 

מביקרופא נמסר בתגובה: "הליכי המכרז נתונים כעת בהשהיה בעקבות עתירה שהגישה ביקורופא. הנושא מתנהל כעת בבית המשפט בוועדת המכרזים, ולא נוכל להגיב לגופם של דברים. מאז ומתמיד פועלת החברה תמיד על פי החוק ובהתאם לתנאים המפורסמים".

מטרם נמסר בתגובה: "חברת טרם הגישה הצעתה למכרז בדיוק בהתאם להוראות המכרז, והצעתה נמצאה כשרה ותואמת את הוראות המכרז. טענות הזכייניות הקיימות זכו למענה של משרד הבריאות ונדחו באופן מוחלט (אין שחר לטענה כי משרד הבריאות עצר את המכרז, הגם שהזכייניות הקיימות חפצות מאוד בכך). העובדים המוצגים בהצעת טרם ידועים למשרד זה חודשים ארוכים, מאז הוגשה הצעתה. אין בהצעת טרם כל עובדת שמפקחת על עבודתה (הואיל והיא כלל לא מספקת שירותים למשרד בתחום זה). לא נפל רבב בהגשת ההצעה על ידי טרם והצעתה הוגשה באופן עצמאי. כל ניסיון לקשור בין הצעת טרם לגורם אחר כלשהו, חסר שחר".

16/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איפה הכסף עם ענת דוידוב
איפה הכסף עם ענת דוידוב  |  צילום: 103fm
Paris