איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"הדברים האלה ממש בגדר התרת דם"

ח"כ קארין אלהרר הגיבה לדבריו הקשים של השר דודי אמסלם נגד יועמ"שית: "הוא עשוי להצטער אם מישהו ייקח את הדברים שלו ברצינות ויעשה חלילה מעשה"


השר דודי אמסלם תקף הבוקר (ב') את היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב־מיארה על במת הכנסת, כשטען כי היא "הבן אדם הכי מסוכן היום במדינת ישראל - עד שלא נזיז אותה משם, ואנחנו צריכים להזיז אותה כבר אתמול".

ענת דוידוב דנה על כך ב־103fm עם חבר הכנסת קארין אלהרר (יש עתיד), אשר הגיבה לדברים הקשים. לטענתה: "כל יום אמסלם שובר שיא חדש - הוא כנראה לא הבין את הקונספט של דמוקרטיה ושומר סף. היועמ"שית בהחלט מפריעה לו למממש את האג'נדה שלו. אני קוראת לשר אסמלם לחזור לדבריו במהרה - הוא עלול להצטער אם מישהו ייקח אותם ברצינות ויעשה מעשה. הדברים האלה ממש בגדר התרת דם. אני חלילה לא רוצה לחשוב מה יכול לקרות". 

על הידיעה כי מאות טייסים ונווטים צפויים להודיע בימים הקרובים על הפסקת התנדבותם למילואים, אמרה: "אני לא מגבה ולא לא מגבה אותה. זאת החלטה מצפונית שלהם. אדם לא קם בבוקר ואומר שהוא רוצה להפסיק לשרת. אדם קם בבוקר ואומר שהוא לא רוצה לשרת את המלך, אלא את הממלכה. כשהממלכה נופלת וכל מה שנותר זה המלך, קשה לי לבוא אליהם בטענות. המחאה הזאת היא הדבר המוצדק ביותר שקרה כאן".

19/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


קארין אלהרר
קארין אלהרר  |  צילום: 103fm
Paris