ינון מגל ובן כספית

פנים ורולים - מיזוגניה?

רויטל סויד מתחה ביקורת על דבריו של השר דודי אמסלם אודות היועמ"ש: "מה זו שנאת הנשים הזו?" • ינון: "כבר הראיתי לך איך מדברים על אנשי ימין"


ינון מגל ורויטל סויד פתחו את השידור בשיחה על דבריו החריפים של השר דודי אמסלם אודות היועמ"ש שטען כי היא "סכנה לציבור". 

"מה הקשר הפנים והרולים של היועצת המשפטית? מה זאת שנאת הנשים הקיימת בממשלה?", תהתה סויד והעלתה לדיון את המיזוגניה שלדעתה שוררת בכנסת. בתגובה, ינון מגל עשה גוגל קצר על 'בנימין נתניהו סכנה' והוכיח כי גם נתניהו כונה 'מסוכן' פעמים רבות וכן נבחרי ציבור רבים.

על כך השיבה סויד במהירות: "גלי בהרב-מיארה היא לא נבחרת ציבור.יש הבדל". הוסיפה: "מפריע לכם כי אתם רוצים שהיא  תהיה שומרת הסף שתעשה עבורכם את העבודה, ובגלל שהיא לא עושה את זה. אתם תוקפים אותה".

"אתה מוכן להתמודד פעם אחת עם העובדה כי במחנה שלך יש אנשים המסיתים?", הפנתה סויד שאלה כלפי ינון. על כך השיב ינון בדרכו האופיינית: "אוי אוי אוי. בואי נשמע את ההסתה. כבר הראיתי לך איך מדברים על אנשי ימין כי הם מסוכנים. מקודם, אמרת עליי שאני מסוכן". 

בהמשך חזרנו שנית לדון בנושא המיזוגניה. ינון חווה את דעתו. ועל כך השיבה לו סויד: "אתה לוקח נושא כאוב כל כך בקרב הנשים במדינת ישראל ואתה עושה ממנו צחוק ולעג. נשים בהרבה פעמים הן בנות ערובה".

20/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


השר דודי אמסלם
השר דודי אמסלם  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris