רבקה מיכאלי

התפנית הגדולה בחיי

באמצע החיים, עם תקופת הקורונה, הזמרת דורין גלעדי החליטה שהיא מפסיקה להופיע ביידיש עם אבא מוטי גלעדי, ויוצאת לדרך חדשה


בשיחה עם רבקה מיכאלי ב־103fm, הזמרת דורין גלעדי, הידועה גם בשם MAJOR D, סיפרה על ההתפתחות המוזיקלית שלה לאורך השנים והתפנית הדרמטית ביצירה שלה. "זה שם הפופ החדש שלי, הוא מורכב כמו שאני אוהבת מהרבה משחקי מילים שמוטמעים בתוכו, MAJOR זה גדול, זה גם דרגה בצבא, אני מרגישה שהחיים נתנו לי כמה דרגות בחוויות שעברתי". 

המגישה נזכרה בפעם הראשונה שהיא נתקלה בדורין: "שרת עם אבא שלך מוטי גלעדי שירים ביידיש", והזמרת סיפרה: "זה המופע השלישי שעשיתי עם אבא ביידיש. במהלך הקורונה היה אמור לעלות מופע רביעי שלנו ביחד ביידיש, והוא התחזלש. אבל מהרבה בחינות הקורונה נתנה לי ברכה, כמוני גם הרבה אמנים ובני גילי מצאו עצמם חופרים פנימה ואולי יותר מעזים. אחרי שנים שהייתי בתדמית ילדת הפלא הקטנה ששרה ביידיש לצד אביה השחקן המוכשר, יצאתי לדרך חדשה. זה סוג של מרד הנעורים שלי, אמרתי 'אבא, תן לי לעשות פאוזה על היידיש, היא באמת בתוכי אבל הגיע העת קצת לעשות פופ ולהרים'". 

בהמשך, סיפרה על 'GOT ME GOING', שיר מתוך האלבום החדש שלה: "זה שיר שנכתב בנקודת חיים, השיר הראשון שכתבתי לאלבום, לפני שידעתי בכלל שיהיה אלבום, עם אורגן של הילדים ששמתי לו ביט. הוא נכתב על נקודה בחיים שנאלצתי לעשות בחירה". 

28/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רבקה מיכאלי
רבקה מיכאלי  |  צילום: 103fm
Paris