ינון מגל ובן כספית

ירושלים של הגירה שלילית?

ינון מגל לא נשאר אדיש לטורו של לוינסון שטען כי ירושלים מתפוררת • מגל הטיח: "ירושלים לא ידעה נביא כמו לוינסון, שיכתוב על חורבנה"


אל האולפן שבו ינון מגל וחיים לוינסון ודנו בענייני היום, תחילה פתחו במזג האוויר החם והיוצא דופן שמתחולל בחוץ ונשאר כדי להישאר. ינון הודה: "אני לא מרגיש את הקיץ, אני עובר ממזגן למזגן, אני כל היום במזגנים - מה אני עובד במכרות בתמנע?". חיים סיפר כי ישב באיצטדיון טדי בירושלים על מנת לצפות במשחק כדורגל של הפועל ירושלים, שהסתיים בדמעות ולא בשל התוצאה: "איזה אוויר, התגעגעתי, הייתי כמעט על סף דמעות, החום עושה לי מאוד לא טוב בתל אביב". 

בהמשך דנו השניים בטורו של לוינסון שטען כי ירושלים סובלת בשנים האחרונות מהגירה שלילית בקרב החילונים, ולדבריו העיר מתפוררת. ינון לא התרגש ואמר: "אתה ינוקא, במה אתה מכיר את ירושלים? מה אתה יודע מה היה בירושלים? ירושלים לא ידעה נביא כמו לוינסון שיכתוב על חורבנה ויזהיר את האנשים? תעשה לי טובה". 

"הוא מצדיק את ההתנהגות הפרועה שלו בזמן הגירוש"

במהלך השיחה, גם יצא ינון נגד השופט לשעבר מני מזוז שטען בריאיון ל'חדשות 12' כי 'פעם אחת הכביש נחסם לזמן משמעותי', בתקופת המחאה הנוכחית, כך לדבריו. ינון אמר: "יכול להיות שיש שופטים מוסריים. זה לא מני מזוז. הוא משקר, זו לא פעם ראשונה שהוא משקר. הוא אומר שהפעם הראשונה שהכביש נחסם באופן משמעותי במחאה זו פעם אחת".

ינון המשיך וטען: "הוא פשוט שקרן. זה היה שופט עליון? הוא מצדיק את ההתנהגות הפרועה שלו בזמן הגירוש בגוש קטיף. הוא עכשיו מנסה לתרץ שזה לא אותו דבר. מני אתה שקרן, אתה פשוט משקר כל הזמן. הוא היה יועץ משפטי דרקוני על חסימות הכבישים ועכשיו הוא אומר שזה לא אותו דבר".

30/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל וחיים לוינסון
ינון מגל וחיים לוינסון  |  צילום: 103fm
Paris