אודי סגל וענת דוידוב

"סוכן כאוס בהגדרה, זה ראש הממשלה היום"

ח"כ יואב סגלוביץ תקף את נתניהו: "הוא אסון גדול למדינת ישראל, נכון לרגע זה" • ויצא גם נגד השר סמוטריץ': "שר אוצר של הציונות הגזענית"


שר האוצר בצלאל סמוטריץ' הודיע על הקפאת התקציבים לרשויות הערביות, ועורר ביקורת רבה. ח"כ יואב סגלוביץ (יש עתיד) תקף בחריפות את ראש הממשלה ואת שר האוצר בשיחה עם ענת דוידוב וטל שלו ב־103fm. 

לדבריו, "מדובר בשר גזען, לאומן קיצוני שעושה הכול כנגד ערביי ישראל. זה לא שאני אומר את זה, פונה אליו שר הפנים. אבל הוא מדבר לבייס שלו, הוא לא שר אוצר של מדינת ישראל, הוא שר אוצר של הציונות הגזענית".

עוד אמר: "צריך לראות את הסמכויות שהוא קיבל מהממשלה המופרעת הזו ביהודה ושומרון, אנחנו הולכים לכיוונים רעים על ידי קבוצה קיצונית משיחית וגזענית - וזה השר סמוטריץ', ודבר אחד טוב קרה בתקופה הקשה הזאת, המסכות ירדו. רואים במי מדובר".

הוא הדגיש: "מי שמינה את כל האנשים האלה, מי שמינה את בן גביר להיות שר לביטחון פנים, מי ששם אותו על המשאב לטפל בפשיעה, שם עבריין, מי שם אותו? שם אותו ראש ממשלה עם כתבי אישום. סוכן כאוס בהגדרה, זה ראש הממשלה היום. לכו תראו את ההתקפות הרפות שלו לגבי התקפות הפרועות כנגד כוחות הביטחון, כנגד ראש השב"כ. זה לא באמת ראש הממשלה של מדינת ישראל, ככה הוא מתנהג?"

"מעבר לזה שהם לא רציניים, הם גזענים ומייצרים כרגע כאוס", המשיך במתקפה על סמוטריץ' ובן גביר, והוסיף: "הם סוכני כאוס בכל הגדרה שתראו אותה, בהתנהלות שלהם כלפי מוסדות השלטון כולם. מי שמנהל את האירוע הזה הוא בנימין נתניהו. בנימין נתניהו הוא אסון גדול למדינת ישראל, נכון לרגע זה". 

08/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יואב סגלוביץ
יואב סגלוביץ  |  צילום: דוברות הכנסת
Paris