ברוך הבא, אודי

אודי סגל יצטרף החל מראשון הקרוב ל־103fm ויגיש לצדה של ענת דוידוב את 'שבע תשע' • הוא שיתף בהתרגשות - וגם: נזכר בשותפו לשעבר לחדר, גיא פלג


אודי סגל, מגיש מהדורת 'חדשות 13', יחל להגיש מיום ראשון, לצדה של ענת דוידוב, את 'שבע תשע החדש' - משדר הבוקר של 103fm. בשיחת היכרות עם מאזיני התוכנית, בתוך פינתם של איתן כבל וברק סרי, הודה שהוא מתרגש לקראת הכניסה לרצועת הבוקר היומית.

"אני שמח לתפוס את מקומי לצידך ביום ראשון", אמר לענת דוידוב, "חדשות זה תמיד מעניין. אפילו באוגוסט, ישראל מצליחה לייצר כמות חדשות שמדינה בינונית באירופה לא מייצרת".

סגל הודה למארחיו על קבלת הפנים, והזכיר לגיא פלג כי השניים היו שותפים לחדר בימים שבהם עבד ב'חדשות 12'. לאיתן כבל סיפר שהוא הכריז על כניסתו לכנסת בפעם הראשונה, עת היה חבר ברשימת 'ישראל אחת' בשנת 1996. ברק סרי הודה כי גם הוא חבר של סגל: "הוא חבר ותיק ותיק". פלג הופתע: "אני שמח לגלות, סרי, שיש לך גם חברים בסדר".

כאמור, התוכנית הראשונה של השניים תשודר מראשון הקרוב, בימים ראשון עד רביעי ב־103fm. "התוכנית 'שבע תשע' מתקיימת כבר 3 שנים. היוצר שלה היה גולן יוכפז שהיה לי כבוד לשבת לצדו לאורך שנתיים. אנחנו מאוד שמחים על ההצטרפות ומצפים ליום ראשון", אמרה ענת לסגל. נשמח שתצטרפו אלינו.

כבל: "יש איום בתוך הליכוד ואני כבר לא מזלזל בו"

במהלך השיחה, הפרשנים הפוליטיים, חבר הכנסת לשעבר איתן כבל ויועץ התקשורת ברק סרי, הביאו את משנתם על הזירה הפוליטית והמדינית והתייחסו השניים לאפשרות למרד נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו מתוך מפלגתו.

לדבריו של כבל, "יש איום בתוך הליכוד ואני כבר לא מזלזל בו - זה מסוג אותם דברים שעושים אנשים שכבר אין להם מה להפסיד במערכת הפוליטית". סרי הגיב: "אני לא הייתי עוצר את נשימתי - אני שומע הרבה חברי כנסת מהליכוד שדעתם לא נוחה ואני לא רואה את זה בא לידי ביטוי בבחירות".

09/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל
אודי סגל  |  צילום: 103fm
Paris