ינון מגל ובן כספית

סויד: "לא נעים להגיד מה חושבים עליך"; מגל: "עליי עוד חושבים"

ינון מגל ורויטל סויד פתחו את התוכנית בעימות • מגל: "אין לי כוח למי שיושב פה ועושה לי ניתוח פסיכולוגי" • סויד: "אתה צודק, לא נצא מזה"


ינון מגל ורויטל סויד פתחו את התוכנית בעימות ומתקפה של סויד על מגל. "אתה נהנה כבר תקופה ארוכה להיות המסית הלאומי", טענה סויד. מגל הבהיר: "כל מי שיושב כאן מתלונן עליי". לדברי סויד, "לא כל מי שיושב כאן מתלונן עליך, אלא עשרות אלפים. לא נעים להגיד מה הם חושבים עליך".

בתגובה אמר מגל: "עליי עוד חושבים, עלייך לא חושבים". סויד השיבה: "עם מה שחושבים עליך, אני מעדיפה שלא יחשבו". 

בהמשך ביקשה סויד להבין מה יעשה נתניהו, שמצד אחד רוצה להותיר מורשת ובוודאי הסכם עם הסעודים, אבל צריך להתמודד עם הקואליציה הנוכחית שלו: "נתניהו בשיא חולשתו ונשלט על ידי גורמים קיצוניים. מה נתניהו יעשה עם תג המחיר שיתבעו הסעודיים?". מגל השיב: "מניח שסמוטריץ' יסכים שלא יהיה סיפוח בארבע השנים הקרובות". הוסיף: "החמיצות שלכם לא תיאמן אם אתם מגיעים למצב שאתם נגד הסכם שלום עם הסעודים".

לדברי סויד, "זה דבר מבורך וכולנו מייחלים לו ונשמח אם הוא יגיע".

עוד תהתה: "למה נתניהו מתראיין שמונה חודשים רק באנגלית?" מגל השיב: "הוא היה בפטריוטים ויהיה אצלנו עוד פעם. הוא לא רוצה להתראיין בערוצי התבהלה. נמאס לו מכם".

סויד הבהירה: "זה שנמאס לו מהעם שלו אנחנו מרגישים על בסיס יומי קבוע. אבל אתה מקבל את העובדה שראש ממשלה במדינה דמוקרטית בא ואומר 'אתם מקשים עליי, שואלים שאלות ומעמתים אותי, ואי לכך אני לא מדבר. זו חולשה של ראש הממשלה".

10/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ורויטל סויד
ינון מגל ורויטל סויד  |  צילומים: 103fm ורמי זרנגר
Paris