ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"כולם הבינו שאנו צריכים לעשות את העבודה בשבילו"

סלאח חסארמה, עוזר מאמן בני סכנין, שיתף בתחושות לאחר הניצחון בגביע הטוטו שהוקדש לנביל חאיק, שחקן הקבוצה, שנורה ברגלו


בני סכנין ניצחה אתמול (ד') 1:2 את בני ריינה במסגרת משחקי גביע הטוטו. סלאח חסארמה, עוזר מאמן בני סכנין, שוחח על כך עם לירן שכנר וצביקה שרף ב-103fm, וסיפר על הקדשת הניצחון לנביל חאיק, שחקן הקבוצה, שנורה ברגלו וסיים את הקריירה בעקבות כך. 

"את נביל אני מכיר טוב מאוד מקבוצת הנוער שהיה איתי שנתיים, בכל פעם שמדברים עליו אני מקבל צמרמורת של התרגשות ומתרגש מחדש", סיפר חסארמה. "כשזה קרה לו, כמובן שכולם היו בטראומה, אבל ידענו שאנחנו צריכים לצאת מזה מחוזקים", אמר.

עוד הוסיף: "כל הקבוצה וכל השחקנים הבינו שאנחנו צריכים לעשות את העבודה בשבילו ולהקדיש לו משחק ראשון. אני מרוצה מאוד שעשינו זאת בשבילו. כל השחקנים נרתמו לדבר הזה ועשו את המקסימום על מנת לנצח את המשחק. אני כל כך שמח שהייתי בסוף המשחק והקדשתי לו את הניצחון הזה".

באשר לשחקנים הצעירים שנמצאים בקבוצה, הבהיר חסארמה כי "הם לא ייצאו מההרכב. ניתן את ההזדמנות לכולם - כל זמן שהם יעשו את העבודה, הם ימשיכו לשחק".

עוד המשיכו לשוחח על משחק גביע הטוטו נגד בני ריינה: "עשינו את ההכנות שלנו כמו שצריך, יש לנו הרבה שחקנים שבאים עם מוטיבציה גדולה. הם שמו מטרה מול העיניים והם רוצים להגשים אותה. המטרה שלהם, להצליח ולהתברג בקבוצה הבוגרת. אני שמח שהם עושים זאת על הצד הטוב ביותר. השחקנים הצעירים בינתיים עושים את העבודה כמו שצריך".

הוא שיתף על המטרה של בני סכנין לעונה הקרובה והבהיר: "כמובן שסכנין כל הזמן מכוונת גבוה ורוצה להתברג בחלק העליון של הטבלה, אבל זאת עונה ארוכה וצריך לבדוק איך הכול משתלב ביחד. אני חושב שההתחברות עד עכשיו היא מצוינת".

 

עריכה: עינב אורגד

 

10/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בני סכנין - למצולמים אין קשר לנאמר
בני סכנין - למצולמים אין קשר לנאמר  |  צילום: ליאור מזרחי/פלאש90
Paris