אודי סגל וענת דוידוב

"אין כמו רדיו": שידור הבכורה של אודי סגל ב־103fm

העיתונאי הבכיר, מגיש 'חדשות 13', מוביל מהבוקר את 'שבע תשע' לצדה של ענת דוידוב • הצוות דיבר על האהבה לתחום - והודה למייסד התוכנית, גולן יוכפז


בשעה טובה: אודי סגל, מגיש המהדורה המרכזית של 'חדשות 13', הצטרף הבוקר (ראשון) לצוות התוכנית 'שבע תשע', מהדורת הבוקר היומית של 103fm. סגל ודוידוב יגישו את משדר האקטואליה בימים ראשון עד רביעי. בפתח השידור הראשון דיברו המגישים על הזכות להיפגש מול המיקרופון.

 
"שבוע חדש ואיש חדש פה לצדי, כמה אנחנו שמחים כולנו", בירכה ענת דוידוב את סגל בפתח התוכנית, בעוד האחרון הודה שהוא נרגש. "כמו תמיד, אין כמו רדיו", אמר, "מקווה שתתרגלי אלי ושהמאזינים יתרגלו אלי".

סגל הוסיף כי עבורו רדיו הוא כמו רכיבה על אופניים. "אני הכי אוהב רדיו, כי הוא הכי קרוב למי שאתה באמת. היכולת הטכנית להביא את עצמך היא הרבה יותר פשוטה", הודה. לדבריו, תפקידו של הרדיו היה ונותר לשאול את השאלות הקשות, ולתווך את המידע בצורה שונה מזו שפוליטיקאים, דוגמת ראש הממשלה, עושים בקשר ישיר עם עוקביהם. הוא הוסיף: "כל התפיסה שהתקשורת ניתנת לעיצוב כמו פלסטלינה היא תפיסה אנכרוניסטית".

בהמשך, הודו המגישים, וגם מגישי הפינות איתן כבל וברק סרי, לראשון המגישים של התוכנית, ולמי שעיצב אותה כמות שהיא. "אני רוצה להגיד תודה לגולן יוכפז, שייסד את התוכנית הנהדרת הזו, שמובילה פה את 103fm, מגיע לו", אמרה ענת דוידוב.

שבע תשע עם אודי סגל וענת דוידוב - מהיום, בכל בוקר ב־07:00. הצטרפו אלינו.

13/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


הצמד החדש של הבוקר. ענת דוידוב ואודי סגל
הצמד החדש של הבוקר. ענת דוידוב ואודי סגל  |  צילום: 103fm
Paris