אודי סגל וענת דוידוב

"האם זה המשך להסכמי אברהם או הזדמנות שתוחמץ?"

אודי סגל וענת דוידוב בתוכניתם הראשונה פתחו בהתייחסות למגעים עם סעודיה • אודי: "אי אפשר להגשים את החלומות של סמוטריץ' ובן גביר במקרה של הסכם"


את תוכנית הבכורה בהגשתו של אודי סגל עם ענת דוידוב פתחו השניים בשיחה על ענייני היום, תחילה ביקשו להתייחס להסכם אפשרי לנורמליזציה עם סעודיה שעומד בפתחה של ישראל.

אודי פתח במחשבה ושיתף: "הכל קשור לגבולות, אנחנו מדברים על גבול החום שיתפרץ היום, והכל קשור לדעתי לגבולות, לגבול ההסכמה, לגבול הנתניה לגבול הפעולה לגבולות הכח. זה מוביל אותי למחשבה על עניין של הערוץ הסעודי אם הוא יוביל להסכם הוא מוביל לנתיב חשיבה שלא דיברנו עליו הרבה זמן - איפה מתחילה ישראל ואיפה היא נגמרת? יש פה שאלה שישראל תצטרך לחשוב - אי אפשר להגשים את כל החלומות של סמוטריץ' ובן גביר במקרה של הסכם עם סעודיה. אז האם זה המשך להסכמי אברהם או הזדמנות שתוחמץ? נשאלת השאלה האם אנחנו כמדינה וצבא מוכנים לעימות באזור".

ענת הוסיפה: "עד איפה אפשר להרחיק" 

עוד התייחסה דוידוב לאמירתו של מפקד חיל האוויר, תומר בר, שאומר שהפגיעה מעמיקה, שחיל האוויר לא יחזור למה שהיה, "הוא אמר שייקח זמן להכשיר חלופות, הכשירות יורדת בעוד חיילות. שר הביטחון צריך לצאת, צא. איפה אתה? איפה רה"מ? צאו דברו אלינו תסבירו לנו מה באמת קורה, במקום זה הם מתעסקים במה? בהפרדה במעיינות. מעניין אותי מה החיילים הצעירים מגיוס אוגוסט הגדול חושבים שחלקם מפגינים".

13/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל וענת דוידוב
אודי סגל וענת דוידוב  |  צילום: 103fm
Paris