בן כספית ואריה אלדד

"סמוטריץ' פישל בתפקיד ברמה מסוימת"

מתנחלים שרפו צמיגים בעקבות פינוי המאחז 'אעירה שחר' • ידידיה אמסלי, תושב הגבעה, טען: "ועכשיו ניתן לאומות כל העולם לנהל אותנו?"


כוחות פינו את המאחז הבלתי חוקי בגבעת 'אעירה שחר' בבנימין - בתגובה מתנחלים שרפו צמיגים. ידידיה אמסלי, תושב גבעת אעירה שחר, התייחס לכך. 

תחילה, תקף את השר סמוטריץ' על החלטתו לפנות את המאחז הבלתי חוקי ואמר: "בעיני הוא פישל בתפקיד ברמה מסוימת. יש בכל הארץ ובכלל ביו"ש המון מאחזים בלתי חוקיים, היא כולה קמה בצורה בלתי חוקית והתחילה באופן כזה שבהתחלה לא הכירו בזה שהארץ היא שלנו והיינו צריכים לקחת את החוק לצורה הנכונה שלו".

עוד הוסיף בתוקף: "אנחנו לא מוכנים לזוז. ארץ ישראל היא כולה שלנו וכבוד השר סמוטריץ' לפני שנה וחצי, כשהוא היה באופוזיציה צעק על פינוי בתים באותו מקום בדיוק, וגם גלנט צעק אמר 'איך יכול להיות? חזקים על מתיישבים'"

"אתה יודע מה ההבדל בסוף ביניכם לבין האנשים הרגילים?", שאל בן והוסיף להסביר: "אנחנו לא לבד בעולם. אתם חושבים שאתם יכולים לעשות הכל ומסתבר שלא, בסוף ברגע שנחליט לעשות פה הכל - יהיו עלינו סנקציות". 

"ניתן לכל אומות העולם לנהל אותנו? צריך להבין מה החוק אמור להיות, החוק צריך להיקבע על פי שהארץ היא שלנו. לא כזה חשוב לי נושא הבחירות, חשוב לי מה כל אחד יעשה בשטח. הצבעתי לאיתמר בן גביר", הוסיף לסיום.

14/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יהודה ושומרון
יהודה ושומרון  |  צילום אילוסטרציה: גילי יערי/פלאש90
Paris