בן כספית ואריה אלדד

"רוב האנשים במקום אמרו 'איזו תופעה מוזרה'"

ח"כ אוהד טל על החופשה שהוא עורך עם משפחתו במושב רמות, לצד בני הזוג נתניהו • על ההפגנות במקום: "ראינו אבוקות משטח המלון, שמענו את המפגינים"


גם חבר הכנסת אוהד טל (הציונות הדתית) שהה במושב רמות ברמת הגולן במהלך ההפגנה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו, שנפשו במקום, סמוך לחדרם. בשיחתו עם בן כספית ואריה אלדד, סיפר על שאירע.  

"נתניהו לא ממש מסתובב פה עם כולנו, אבל מסתבר שהוא כאן", תיאר. "זה בית ההארחה של מושב רמות. ההפגנה לא הייתה בתוך המלון, אפילו לא בצמוד אליו. ראינו את האבוקות משטח המלון, שמענו את המפגינים והתופים, ואת כל הצרמוניה שהקיפה אותנו. אנחנו רגילים. מה שראינו במקומות אחרים ראינו כאן. לשמחתנו, רק עד 23:00 בלילה אישרו להם לקיים את המחאה, וכך יכולנו לחזור ולנוח".

בהמשך, הוסיף: "היינו בחדר הערב בחדר האוכל של בית ההארחה, הוא היה מלא באנשים מכל הגוונים. כולם ישבו בחדר האוכל, וישבתי בדיוק בחלון שצפה על ההתרחשות הגדולה. כששיירת ראש הממשלה הגיעה, כל אלו שהיו בחדר האוכל באו לראות מה קורה. זה היה נעים לראות את התגובות גם של הילדים וגם של ההורים. פתאום אתה רואה אנשים שפוגשים את זה ממש בחיים, רוב האנשים אמרו 'איזו תופעה מוזרה זאת'. זה היה היחס. זה מוכיח שרוב הציבור לא נמצא בקצוות, אלא במקום יותר בריא וטבעי". 

עריכה: מיכל קדוש 

15/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אוהד טל
אוהד טל  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris