רז שכניק

חוגגים יום הולדת לאגדת הפופ

הזמרת חוגגת יום הולדת 65, ואנחנו חזרנו לתוכנית המיוחדת של רז שכניק מ־2018 עם כל להיטיה, וראיונות עם בכירים במוזיקה הישראלית ששיתפו בדעתם


ב־16 באוגוסט 1958 נולדה אחת מכוכבות הפופ הגדולות שהיו כאן אי פעם, מדונה. את צעדיה הראשונים עשתה בשנת 1983 בקריירה שתעצב מחדש את ההיסטוריה של המוזיקה כפי שאנחנו מכירים אותה. היום (ד') מדונה חוגגת יום הולדת 65, ולכבוד כך, חזרנו לתוכנית מ־2018, שבה רז שכניק השמיע כמה מהלהיטים הגדולים של הזמרת, ושוחח עם בכירים בתעשיית המוזיקה הישראלית שסיפרו עליה. 

"אני מאוד מעריכה אותה בהכול. היא מגישה מדהימה, היא רקדנית נהדרת. היא ממציאה אופנות. אני חושב שהיא גם כוח נשי מאוד גדול. אני חושבת שבשנים האחרונות היא קצת מתאמצת מדי. אפשר קצת לנוח על זרי הדפנה ולא להתאמץ כל כך להיות In במקום לדעת שהיא אישה ששינתה כל כך הרבה והביאה כל כך הרבה והמציאה כל כך הרבה", אמרה עליה ריטה. 

בהמשך שוחח שכניק עם עברי לידר על הזמרת האגדית. "ההשפעה של מדונה הולכת הרבה מעבר למוזיקה, על אופנה, על אמנות, על מה שאתה רוצה", הבהיר לידר. 

וכמובן שאי אפשר לחגוג למדונה בלי הישראלי הכי קרוב אליה - שוקי וייס, שהביא אותה להופעות בישראל. "היא הצעירה הנצחית. חוויה גדולה לעבוד עם מגה סטאר כמו מדונה, עם 300 אנשי הצוות ועם הדרישות המטורפות שלה. היא פרפקטציוניסטית ופחות ממעולה לא מתקבל ולא עובר אצלה. היא אישה מדהימה. היא בהחלט בין האמנים הבודדים ששולטים ביד רמה בכל ספחי ההפקה", סיפר וייס. 

16/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מדונה
מדונה  |  צילום: Win McNamee‏/Getty Images
Paris