דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"משפחות נהרסו לחלוטין, ועל מה?"

דידי הררי פתח את השידור בעצב בעקבות הפיגוע בו נרצחו אב ובנו • "עוד אחד מאותם סופי השבוע שאתה יוצא אליהם ולא יודע איך תחזור מהם", אמר


המגיש דידי הררי פתח את השידור בעצב רב לאחר הפיגוע בחווארה שהתרחש במהלך סוף השבוע. לדבריו, "סוף שבוע לא פשוט עבר על כולם, בעיקר בגלל אותו פיגוע נוראי בחווארה. המקום המקולל ורווי השנאה הזה, שכל כך הרבה פיגועים קרו בו".

"מוות של אבא ובן שהגיעו למקום כדי לתקן משהו ברכב או לשטוף את הרכב, ורוצח בדם קר יורה בהם מטווח אפס", סיפר, והוסיף: "אני מניח ש־80 אחוז מהאנשים חושבים בראשם את אותו הדבר - 'מה לעזאזל יש לכם לחפש בחווארה?', 'מה ההיגיון לנסוע מאשדוד עד לחווארה לשטוף רכב או לתקן את המזגן? מה הסיפור? לא שמעתם על חווארה?"

הוא ציין: "בפברואר, שני אחים נרצחים שם, הלל ויגל. במרץ, מדריך לחימה, דיוויד שטרן, נורה ונפצע קשה בחווארה, עדיין במרץ - שני לוחמי צה"ל נפצעים באורח קשה ובינוני מירי של רכב חולף, פיגוע דקירה במאי על לוחם צה"ל על ידי מחבלת, עדיין במאי - פיגוע דריסה של לוחם צה"ל שנפצע בינוני, ביוני, פיגוע ירי של אזרח ישראלי שנפצע מרסיסי זכוכית. כל זה בחווארה. מה לעזאזל יש לכם לחפש בחווארה? מה הנסיעה הזו לשם? אני מניח שהתשובה עכשיו לא מעניינת כל כך, כי העצב של פירוק משפחה כזו, משפחות שנהרסו לחלוטין, ועל מה?" 

"עוד אחד מאותם סופי השבוע שאתה יוצא אליהם ולא יודע איך תחזור מהם, עם המון המון כאב", סיכם הררי.

20/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי
דידי הררי  |  צילום: 103fm
Paris