בן כספית ואריה אלדד

"תמיד נסע ואמר, 'יש לי שם חברים שמטפלים בי'"

יצחק ניגרקר, בן דודו של שי שנרצח בפיגוע בחווארה, סיפר עליו ועל הסיבה שנסע לכפר: "אביזרי הרכב יקרים ואנשים נוסעים לשטחים וקונים בזול"


היום (א') תיערך ההלוויתם של שי סיילאס ניגרקר ובנו אביעד ניר הי"ד שנרצחו בפיגוע הנתעב אתמול בחווארה. יצחק ניגרקר, בן דודו של שי, שוחח עם אריה אלדד ובן כספית ב-103fm וסיפר בכאב על המנוחים.

לדבריו, "הוא הגיע לבד לארץ כשהיה בן 18, עד אז הוא שמר על הוריו שהיו בהודו, אבל כשהגיע לארץ הוא התגייס לחיל האוויר והיה חייל בודד. יש לו גם שתי אחיות פה ואח אחד, שגם הוא נפטר לפני שנה בערך. רק לפני שבוע חגגנו לו יום הולדת 60, עשינו גיבוש משפחתי ופארק קנדה - אכלנו, רקדנו וצחקנו עד השעות המאוחרות. הוא עסק בהסעות עובדים למפעלים, היה לו טרנזיט משלו".

לדבריו של יצחק, שי ואביעד היו בחווארה לצורך טיפול ברכב. "הוא טיפל ברכב שלו זמן רב והיה תמיד נוסע לשם כי אמר שהיו לו חברים שם שמטפלים בו. כבר שנים הוא עשה את זה, עד שפעם אחת זה תפס אותו. אנחנו חיים במדינת ישראל, אין מה לעשות. מה שקורה זה שכל אביזרי הרכב כל כך יקרים שכל האנשים נוסעים לכל מיני מקומות בשטחים וקונים דברים בזול וטיפולים ברכב בזול", הסביר.

והוסיף בכאב: "זה לא רק עניינם של המתנחלים - כל עם ישראל, כאשר הוא חוצה את תפוח לכיוון הבקעה. אז מה, לא צרירה להיות אבטחה שם? אני חושב שהיה אפשר למנוע את הרצח הזה. הם באו וירו בביטחון כי הם ראו שאין חיילים. אני לא האמנתי שדבר כזה אפשרי".

עריכה: דוד זבולוני

20/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית ואריה אלדד
בן כספית ואריה אלדד  |  צילום: 103fm
Paris