איריס קול

"זה חשוף - רואים לאנשים את העיניים"

עילי בוטנר, הפעם ללא ילדי החוץ, יופיע בחגיגות ה- 25 לפסטיבל הפסנתר במוזיאון תל אביב • חשף באומץ: "אני מספר דברים שלא סיפרתי עד היום"


פסטיבל הפסנתר חוגג חצי יובל באוקטובר הקרוב והוא יכלול שישים מופעים מיוחדים שיעלו על הבמה במוזיאון תל אביב. היוצר והזמר עילי בוטנר יופיע בפסטיבל ללא 'ילדי החוץ' אמנם אך הוא צפוי להציג את ספרו החדש בשם 'כמו הילד בקיבוץ', בשיחה עם יניב מורוזובסקי ורעות מתתיהו ארגון, שיתף בהתרגשות שבמופע סולו ללא ליווי להקתו האהובה וכשהוא מאחורי הפסנתר. 

בפתח השיחה שיתף בוטנר בתחושותיו ואמר: "זה מופע שיוצא בעקבות ספר שיצא ממש עכשיו, אז זה משהו שמאוד חדש עבורי, מאוד חשוף ומאוד אישי, רואים לאנשים את העיניים ואני עוד לא יודע להגיד. בחזרות אני מאוד מתרגש. בדרך כלל אני כותב את השירים ומגיעים זמרים אחרים לשיר אותם". 

עוד המשיך לספר על הפרויקט וחשף כי "בשירים עצמם אני משתדל מתחילת הדרך להיות מאוד חשוף ולהביא את עצמי הכי חשוף שאני יכול, והחידוש פה הוא שאני לוקח על כתפי שירים ושר אותם בעיבודים חדשים ומאוד אקוסטיים ואינטימיים, אני מספר דברים שלא סיפרתי עד היום. זה מרגש מאוד, מלחיץ מאוד - חשיפה זה לא דבר פשוט". 

לסיום הביא בוטנר סיפור קטן מתוך הספר והוסיף: "הספר מלווה בהמון סיפורים קטנים, אלה בעיקר דברים שלא יודעים עלי, לדוגמה אני מספר שם על המורה הראשון שלי לגיטרה שהיה מגיע לתלמידים, ובתקופה הזו ההורים שלי התגרשו והוא היה מדבר איתי שנה שלימה. ולימים נודע לי שאותו מורה לגיטרה, זה היה התחביב שלו - המקצוע האמתי שלו היה פסיכולוג והוא ראה אותי. אני מדבר על אנשים שראו אותי במהלך החיים". 

האזינו לשיר 'זוכר הכל':

03/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עילי בוטנר וילדי החוץ
עילי בוטנר וילדי החוץ  |  צילום: ענת חרמוני/פלאש90
Paris