ינון מגל ובן כספית

"איך שהמתווה יצא, נתניהו נבהל"

בן כספית ונועם אדרי דנו במתווה הפשרה • אדרי: "פשרה לא מעניינת את גנץ" • כספית: "אתה עושה פופוליזם זול - אין מתווה"


בן כספית ונועם אדרי, שממלא בכבוד את מקומו של ינון מגל, שבו לאולפן ושוחחו על ענייני היום. השניים ביקשו לפתוח בדברים על מתווה הנשיא שהוצג לפשרה בנושא הרפורמה המשפטית אך ספג ביקורת, ולדבריו הקשים של יושב ראש מפלגת המחנה הממלכתי בני גנץ בנושא.

לדבריו של בן, "אם היה כזה מתווה, הייתי אומר כן - אבל אין כזה מתווה. איך שהוא יצא, נתניהו נבהל". אדרי הגיב לטענתו של המגיש והתייחס לגנץ: "אני מבין שתמיד מסתכלים על נתניהו בחשדנות, ברוב הפעמים הוא הרוויח את זה ביושר, אבל במצב הנוכחי - בני גנץ מוכן לארח את אבו מאזן שמשלם משכורות למשפחות מחבלים אצלו בבית בראש העין, אבל לא מוכן להיפגש עם סמל השלטון, ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו". 

כספית השיב בנחרצות: "אתה עושה פה פופוליזם זול. ממשלתו של גנץ ניהלה הרבה פחות מגעים עם אבו מאזן מאשר ממשלת הימין-על-מלא הנוכחית. מה שראינו זאת הייתה מחויבותו של שר ביטחון לתחזק שיתוף פעולה ביטחוני ולדבר עם מנהיג של הצד השני כי זה הדבר שקצת עוזר לנו במלחמה נגד הטרור".

אדרי סיכם: "אין בעיה, אבל אם הוא באמת מנהיג כזה מאחד וממלכתי - תפגוש את ראש ממשלה ונציגיו ותנסו להגיע לפשרה. אני לא חושב שפשרה מעניינת את גנץ, מעניין אותו האינטרס הפוליטי שלו. הוא מככב בסקרים, הפוזיציה שבה הוא נמצא היום עושה לו טוב כי הוא רואה את נתניהו רגע לפני קריסה פוליטית".  

06/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris