איריס קול

לאחר 18 שנה: הרולינג סטונס חוזרים

מבקרת התרבות אור זואי סולומוני שיתפה על האלבום החדש מאז 2005 של הרולינג סטונס בהתרפקות נוסטלגית • עוד שיתפה על הסערה סביב הבמאי וודי אלן


בשורה: לאחר שמונה עשרה שנה הרולוינג סטונס מוציאים אלבום שירים חדש ומקורי העומד לצאת היום (ה'). זוהי בשורה של ממש למעריצים מאחר והלהקה לא שחררה אלבום משנת 2005. מבקרת התרבות אור זואי סולומוני שוחחה עם איריס קול וחלקה עמה את ההתרגשות הנוסטלגית.

בפתח שיחתן שיתפה סולומוני באלבום החדש והמרגש: "הם משיקים אותו היום בהופעה סופר חגיגית בלונדון, שניים עשר שירים חדשים לגמרי, אגב צריך להגיד אחרי שב- 2021 מתופף הלהקה נפטר, וזה לא פשוט בטח ללהקה כזו אחרי כל כך הרבה שנים להוציא אלבום חדש, בטח גם בלי המתופף, שהיה אחד מהמייסדים של הלהקה. אבדה כזו גדולה ללהקה כזו גדולה". 

בהמשך התייחסה לביקורות הרבות שסובבו סביב קיומו של פסטיבל ונציה לסרטים. במסגרתו הציג הבמאי וודי אלן את סרטו החדש. לדבריה של סולומוני, "היו המון מחאות, נשים שצעדו מחוץ לאולמות, אפילו בסביבת השטיח האדום. וצעקו 'לא תשתיקו אותנו. לא ניתן שתתנו במה לאדם שמואשם בתקיפה מינית', כזכור הטענות כלפי העובדה שהוא תקף מינית בדילן פארו שהייתה ביתו המאומצת". 

06/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


חברי הרולינג סטונס יחד עם ג'ימי פאלון
חברי הרולינג סטונס יחד עם ג'ימי פאלון  |  צילום: Stuart C. Wilson/Getty Images
Paris