שיחות לילה
עם אבי כץ

"אם לא הייתי עיוורת, הייתי קמה ועוזבת את הארץ"

המאזינה שיתפה בסיפור החיים הקשה שלה עם השכן שלה, שתובע אותה על 47 אלף שקל: "אני לא יודעת למה זה מגיע לי, למה זה מגיע לי?"


המאזינה, בת ה-76, סיפרה על חייה הקשים כעיוורת, ניסיונה לשפץ את הדירה והעוולות שנגרמו לה, לדבריה, על ידי שכנה. "האמן לי, למרות גילי המופלג וגם למרות שאחי קבור כאן, לפני 50 שנה, הוא נהרג בכיבוש האחרון של החרמון - אם לא הייתי עיוורת, הייתי קמה ועוזבת את הארץ", הדגישה.

"כבר 5 שנים ניסיתי להשיג היתר להאריך את המרפסת כדי שיהיו לי שירותים ומקלחת ליד חדר השינה, ושמו לי רגל, בייחוד זה שגר מתחתיי, שהוא עובד עירייה בכלל. בסוף שכרתי עו"ד בהמון כסף ועברנו מוועדה לוועדה, שילמתי 15 אלף שקל לדייר שמתחתיי על הרשות שהוא נתן לי להוריד צינור ביוב לחצר", אמרה המאזינה. 

"בחורף האחרון ירד גשם וחדרו מים לדירה של השכן מלמטה, ואז הוא שלח סרטונים והקבלן התחיל להתנער ממני", הוסיפה, וציינה כי כעת השכן תובע אותה על 47 אלף שקל. "אני לא מתכחשת לזה שיש לו נזקים, אבל אני רוצה להגיע איתו להסדר", שיתפה, והוסיפה: "עורך הדין שלי אמר, 'הוא לא מעוניין שתגיעי איתו להסדר, הוא רוצה פשוט לסחוט ממך כסף'. ממני, שאני חיה מקצבת נכות". 

24/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולמת אין קשר לנאמר
למצולמת אין קשר לנאמר  |  צילום אילוסטרציה: Ingrem Image
Paris