אקספרס של שלום

ינון ויריב על ההסכם הנרקם עם סעודיה • ינון: "נתניהו שופך עליכם את הדלי, וכולם נרטבים" • יריב: "אם זה היה לפיד, היית צווח שזו סכנה למדינה"


ינון ויריב שבו לשעה השנייה של התוכנית ודנו בפתח השעה בנסיעותיו המרובות של רה"מ נתניהו עם מנהיגים מסביב לעולם, יריב מנה את מספר המדינות ששהה בהן ראש הממשלה, והגיע למספר 12, נתניהו מאידך טען שמדובר ב-20 מנהיגים במדינות שונות. 

ינון לא התרגש וטען כי אולי רה"מ לא חשף את שמותיהם של כל המארחים ואמר כי 'הטנטרום' הבוקר של יריב על נסיעותיו של רה"מ מגיע בעצם בגלל הסכם השלום עם סעודיה. 

הוא אמר כי "כשאני שומע אותך, אני מבין שההתפרצות האלימה שלכם באה לתגובה על מה שקרה בארה"ב בשבוע שעבר. באמת קשה לכם להתמודד עם הסיטואציה, אתם משקיעים מיליונים בטנטרום המתמשך של קמפיין הנדסת התודעה, ובסוף הוא (נתניהו) בא ושופך עליכם את הדלי, וכולם נרטבים מהמים, ומה נותר לכם? בסוף אתם חמוצים מהסכם שלום עם ערב הסעודית. אני קורא פרשנויות, כל אחד יותר חמוץ מהשני, 'אנחנו לא בטוחים שזה השלום האמיתי', 'הפלסטינים נזרקו לקרן זווית'". 

יריב התרעם ואמר כי אם זה היה מגיע מהצד השני, ינון היה עובר לצווחות: "אם לפיד היה מביא התחלה של משא ומתן עם סעודיה, והיה ממלמל שיש מבחנה אחת של משהו שקשור לגרעין, אתם הייתם הופכים את השולחן. אין לכם טיפת תוכן. אצלכם, הכול, זה מי הבן אדם, אם זה היה לפיד היית צווח באולפן שזה סכנה למדינה". 

26/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ויריב אופנהיימר
ינון מגל ויריב אופנהיימר  |  צילום: 103fm
Paris