ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"מקווה שנציג יכולת טובה ונביא גביע למועדון"

רגע לפני גמר גביע הטוטו נגד מכבי יפו, אחמד עבד, שחקן עירוני טבריה, הדגיש: "אין ספק שמטרת הקבוצה היא לעלות ליגה ולהאבק על העלייה לליגת העל"


רגע לפני שעירוני טבריה תפגוש על כר הדשא את מכבי יפו, צוות התוכנית שוחח ב־103fm עם אחמד עבד, שחקן עירוני טבריה, אשר שיתף בתחושות ובמאבק על הכרטיס עלייה לליגת העל.

"במשחק האחרון לא הצגנו כדורגל טוב אבל ניצחנו וזה הכי חשוב בשבילנו, בשביל המועדון, השלוש נקודות. מקווה שמחר נציג יכולת טובה ונביא גביע למועדון", אמר עבד בפתח השיחה. "אין ספק שמטרת הקבוצה היא לעלות ליגה ולהאבק על כרטיס העלייה לליגת העל. עם זה באתי לטבריה, אז אנחנו לא בורחים מזה, זו המטרה הגדולה שלנו. בשביל להגיע לשם צריך לעבור את המטרות הקטנות. לא יהיה קל, יש קבוצות טובות שגם רוצות לעלות ליגה".

באשר לתנאים אותם מקבלים השחקנים בקבוצה, הודה: "אין קבוצות בליגת העל שיש תנאים כאלה, וזה קצת מזכיר לי את קריית שמונה בזמנו, אנשים שרוצים להצליח ונותנים לך הכול מהכול רק תבוא ותהיה טוב על המגרש".

כמו כן, כאשר נשאל מדוע הוא אינו שחקן מוביל בליגת העל, השיב עבד כי "אין ספק שהבעיות שנוצרו לי בהפועל תל אביב עצרו לי את המסע והקריירה שהתחלתי בקריית שמונה והמשכתי בהפועל. אחרי זה באה הקורונה וכל זה פגע בי כלכלית, מקצועית וכל הדברים, נפשית אפילו. חצי שנה לא שיחקתי כדורגל, ועוד חצי שנה עם הקורונה. כל הדברים האלה פגעו בי וסטיתי קצת מהמסלול. בגיל שלי לחזור לליגת העל זה לא מובן מאליו".

"מה קרה בריינה?", תהה פרימו, ועבד הסביר: "דווקא שיחקתי מלא משחקים בריינה, גם בהרכב. לא הייתי יכול לברוח מהפציעות ולכן לא שיחקתי שנה שעברה כל כך הרבה. השנה מצאתי בית חם בטבריה. אני מקווה שתהיה לנו עונה טובה ושנה טובה לכולנו. זאת המטרה, לעלות ליגה".

עריכה: שני רומנו

26/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


תכנית הספורט של 103fm
תכנית הספורט של 103fm  |  צילום: 103fm
Paris