בן כספית ואריה אלדד

"אלו שנלחמו בנו ראו שזה לא כדאי"

משימת התנקשות בשר איתמר בן גביר וביהודה גליק על ידי שיתוף פעולה בין איראנים לישראלים סוכלה • יהודה גליק: "צריך להודות לה' יתברך ששומר עליי"


בימים האחרונים, השב"כ חשף התארגנות של פלסטינים וישראלים ערבים לפגוע בשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר וביהודה גליק, ח"כ מטעם הליכוד לשעבר. בשיחה עם אריה אלדד ובן כספית ב-103fm שיתף גליק בתחושותיו.

בפתח השיחה הבהיר גליק כי אינו מתרגש מהידיעה ואמר: "ברק לא פוגע פעמיים באותו בן אדם אבל כנראה שהגורמים שלא מעוניינים בשלום אמיתי הם רבים, הם תמיד יהיו קיימים. אני קודם כל צריך להודות ל-ה' יתברך שהוא מגן עליי ושומר עליי יום ולילה ולכל שליחיו הנאמנים שמתפללים עליי בכל העולם. לכוחות הביטחון שנמצאים איתי בקשר שוטף. אני אומר תודה רבה לכם על הפעילות האינטנסיבית שלכם למען ביטחון ישראל, כולל אותי. למרות שתמיד יהיו גורמים שלא מעוניינים בשלום אמיתי, אני תמיד אמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם יהודים ולא יהודים שמאמינים מכל העולם לקדם שלום אמיתי. שבמרכזו ציון הר בית השם ותפילה לכל העמים". 

הוא שיתף בתחושות: "זה לא כיף. בוא נאמר ככה. אני מניח שגם אשתי וגם ההורים שלי לא מאושרים לשמוע שמנסים לחסל אותי, וגם אני, אני לא נוהג בשאננות. כמובן גם הילדים שלי לא שמחים ומאושרים לשמוע שרוצים לחסל את אבא שלהם. אני מניח שאנשים לא אוהבים את העובדה שאני פועל בצורה של הארת פנים. אני העליתי השבוע להר הבית 70 בני עמים מ-8 עמים שונים. במהלך השבועיים הקרובים אני צפוי להעלות להר הבית לכבוד חג הסוכות ונבואת זכריה, את כל העמים שרוצים לעלות לכבוד חג הסוכות. אז אנחנו בעזרת השם עוד נעלה להר. אז בואו וננסה לקדם את השלום". 

בהמשך, ציין: "אתמול גורשה מהר מהבית בחורה מוסלמית כי היא הואשמה בזה שהיא עשתה סלפי איתי בהר הבית. המשטרה אגב מאוד מסייעת, אני מגיע להר עם אינדונזים, סינים, אמריקנים, העולם כולו צמא לשמוע מה שעם ישראל מסר לו על שם אחד ועם אחד. זה כמובן גם גורם להרבה עמים להתנכל לנו. אבל ברוך השם אנחנו מסתכלים אחורה ורואים שכל מי שניסה להתנכל לנו, היום אנחנו כבר בשלום עם מצרים, ירדן, אמירויות, בחריין, אוטוטו סעודיה. כלומר, הם ראו שזה לא כדאי".

27/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יהודה גליק
יהודה גליק  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris