ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

הקאמבק המפתיע של ריינה

שרון מימר, מאמן בני ריינה, התייחס בגאווה לניצחונות האחרונים של הקבוצה, סיפר על התוכניות לעתיד - והגיב למאמנים האחרים שמזלזלים


מתחילת העונה, בני ריינה והמאמן שרון מימר לא מפסיקים להפתיע את כולם בניצחונות מרשימים במיוחד. השיא הגיע אתמול (ש') כשהם ניצחו את הפועל חיפה עם 1:2, והיו הקבוצה הראשונה שניתחה אותם העונה.

בשיחה עם רון קופמן ומשה פרימו ב-103fm, מימר התייחס לניצחונות ושינוי הגדול של ריינה, וסיפר. גאווה על השחקנים שאיתו.

"האמת שאנחנו מנצחים משחקים ועושים תוצאות טובות, גם עם יכולת ולא רק מזל", אמר בפתח השיחה, והוסיף כי "מתחילת העונה, כל פעם כשיש תוצאה טובה, הקבוצה השנייה קצת מתקשה לקבל את זה. אנחנו לא מתייחסים, זה רק משמח אותי שריינה מציקה לכולם".

הוא סיפר: "בעקבות הסגל שהצלחנו להביא, יש לי הרבה שחקני התקפה שהם מחויבים ועושים עבודה טובה. זה גם עוזר לנו להבקיע שערים, זה מייצר לנו קבוצה מאוזנת וזה מה שחשוב לנו. אנחנו מרגישים את השינוי בקבוצה ומקבלים כל משחק באמונה שאנחנו יכולים להתמודד עם כל קבוצה. זה בזכות השחקנים, כל יום שעובר אני מרגיש יותר בנוח איתם. וצריך להמשיך ככה".

לבסוף, סיכם מימר: "בשבוע הבא יש לנו את אשדוד אצלנו בבית. אם אנחנו נשנה גישה ונחשוב שזה משחק יותר קל ממה שהיה לנו עד עכשיו, אנחנו נגלה שזה יהיה המקום שנפלנו בו".

01/10/2023

ישראל במלחמה - 103fm


שרון מימר
שרון מימר  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris