אודי סגל וענת דוידוב

"בעיקר רואים ששב"ס לא יודע לנהל את כוח האדם הצעיר שלו"

לירן לוי, כתב המשטרה והפלילים של 'Ynet' עם הפרטים על חשיפת הקשר האינטימי בין הסוהרת לאסיר הביטחוני: "מהחקירה עולה שהמפקדים שם לא ידעו"


פרשת הסוהרות 2? לירן לוי, כתב המשטרה והפלילים של 'Ynet' ו'ידיעות אחרונות', חשף כי סוהרת קיימה קשר אינטימי עם אסיר ביטחוני. בשיחה עם ענת דוידוב ואודי סגל, עדכן לוי בפרטים על האירוע. 

"יש לי כאב בטן כשמנסים להשוות בין הפרשות", הודה, "מצד אחד באמת הדומה אולי זה כמו שכתבתי הבוקר על הריקבון הערכי והמוסרי בשב"ס, ומצד שני זה סיפור שונה. שם בכלל סירסרו בסוהרות, שם הסיפור הרבה יותר קשה, מורכב, שם גם היה אלמנט אחר. פה מהחקירה שמתנהלת עולה שהמפקדים שם לא ידעו על המעשים, זה לפחות במובן הזה. אבל עדיין, אנחנו רואים מעשים חמורים שבוצעו".

עוד הדגיש כי "הן קודם כל חיילות, הן התגייסו לצבא, הדבר הזה שהן עושות זה במסגרת השירות הצבאי שלהן והן חיילות חובה שמשרתות. אנחנו חושפים את זה, גם ביום שישי, גם אתמול, היו חקירות משטרה, סוהרות וסוהר בבית הסוהר הגיעו לחקירה, כדי לנסות לברר האם הסוהר ידע, מה ידע, מי עוד ידע, גם עוד סוהרות שלפי החשד קיימו קשר אינטימי. זה לא מה שאמור לקרות בבית כלא ביטחוני. זו לא פעם ראשונה שאנחנו נחשפים לסוהרת שמקיימת מגע כזה או אחר עם אסיר, אבל כאן, ובמיוחד אחרי פרשת הסרסור בסוהרות, אנחנו בעיקר רואים ששירות בתי הסוהר לא יודע לנהל את כוח האדם הצעיר שלו. לא יודע להתמודד עם האתגרים של החבר'ה הצעירים האלה".

02/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בית כלא, ארכיון
בית כלא, ארכיון  |  צילום: פלאש90
Paris