אודי סגל וענת דוידוב

"שלוש־ארבע שעות של פעילות משטרתית בדרום"

עקב סכסוך בין ארגוני פשיעה, חוליית חיסול השליכה מטען חבלה לעבר רכב בשפלה • אלי סניור ('חדשות 13') הדגיש: "ארגוני הפשע חמושים בהרבה כלי נשק"


כמדי בוקר שבו אודי סגל וענת דוידוב אל אולפן השידור ועמדת המיקרופון, ועסקו בענייני היום. בפתח התוכנית ביקשו השניים להתייחס לפיצוץ הרכב בשפלה אמש (א') לעיני בלשי הימ"ר. צמד המגישים שוחחו על כך ב־103fm עם אלי סניור, ראש דסק פלילים ב'חדשות 13', אשר עדכן בפרטי האירוע. 

בפתח השיחה הודה סגל כי "כל פעם שאני משדר במהדורה אירוע כזה, אני חושב על המשפחה שנוסעת בחול המועד, חוזרת מהבית של הסבתא, נוסעת לאיזשהו סרט, פתאום שלוש ארבע מכוניות לפניה מתפוצץ רכב. הדבר הזה הוא שיבוש דרמטי של שגרת החיים. התחושה היא ששום מקום אינו בטוח".

אלי סניור, ראש דסק הפלילים של 'חדשות 13', עדכן: "זה היה סרט מתמשך, כי שני הארגונים האלה קשורים האחד בשני. חוליית חיסול רוכבת אחר דמות שהיא מחפשת שם באזור הדרום, משליכה לעברו ככל הנראה מטען צינור שמתפוצץ והורג אותו. רק מה שחוליית החיסול לא ידעה שהיא הייתה תחת מעקב של המשטרה".

עוד סיפר כי "שוטרים יורים לעברם, אחד מהם נפצע באורח קשה ומאוחר יותר מת בבית החולים, חשוד נוסף נעצר. ואז נכנסים כוחות לתוך הכפר ברמלה, שם נפתחת אש מאחד הבתים, הכוחות משיבים אש. משהו כמו שלוש ארבע שעות של פעילות משטרתית בדרום. היום אנחנו בתוצאה הסופית של הזנחה של שנים, ארגוני הפשע חמושים בהרבה כלי נשק, יש הרבה סכסוכים בשטח".

בהמשך, טען סניור כי "אני לא זוכר הרבה שנים אם ככה היה אירוע של מטען שנזרק וגם הורג. הבנו מהדיווחים שהמטען נזרק, אז אני לא יודע להגיד לך אם הופתעו השוטרים. בדרך כלל שהם יודעים שיש כוונה ממשית לפגוע הם גם מזהירים את העבריין. בדרך כלל באים רעולי פנים, אקדחים שלא שייכים אליהם, מאוד קשה בישראל לאחר מכן להרשיע. הסכסוכים כל כך עמוקים, להוציא חיסול היום לפועל זה לא עניין של הרבה כסף".

עריכה: שני רומנו

02/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל וענת דוידוב
אודי סגל וענת דוידוב  |  צילומים: 103fm
Paris