בן כספית ואריה אלדד

"אולי אני אופטימית - אבל הבטן שלי אומרת שהוא חי"

בעלה של שי־לי עטרי, יהב, נעדר מאז שבת לאחר שמחבלים פרצו לביתו בכפר עזה • היא שיתפה: "הוא אפשר לי לברוח כשהמחבלים ניסו להיכנס לממ"ד מהחלון"


שי־לי עטרי שבעלה יהב נעדר שיתפה ברגעי האימה כשמחבלים נכנסו לביתם, וסיפרה על החיפושים אחר בעלה. אמרה: "אנחנו מחפשים אותו, הוא אפשר לי לברוח דרך הדלת כשהמחבלים ניסו להכנס לממד, הוא דחף לי ולילדה את הדלת כדי לברוח משם. אנחנו לא יודעים איפה הוא". 

עוד סיפרה: "ברחתי עם הילדה מתוך הבית, רצתי איתה יחפה בלי נעליים, ירו עלינו והסתתרתי בשיחים בין הדלתות רשת של בתים נעולים ואף אחד לא פתח, לא יכולתי לצעוק כי הם היו יודעים איפה אני. התחבאתי איתה, היא התחילה לבכות, דווקא שבמחסן היינו מוחבאות טוב, לקחתי איתי חפצים חדים, ומברג חד, עד ששמעתי אותה בוכה".

עוד שיתפה: "כשהם היו מחוץ לחלון שמענו אותם צועקים 'תעל תעל' וניסינו להקליט לרבש"צ. הסתתרנו בממד של השכנים שפתחו לנו, והתחבאנו בו 27 שעות, הילדה לא אכלה, הבית לידנו בער ועלה באש, ולא יכולנו לצאת מהממד. שאפנו כולנו עשן, היא הייתה בבית חולים וקיבלה חמצן, והיא לא אכלה. נוצר מצב שהילדה יצאה במצב לא טוב, היא תינוקת בת חודש". 

עוד סיפרה על בעלה הנעדר: "אין עוד גופה, הוא באמת הוא נעדר. יש סיכוי טוב שהוא או חטוף, או ברח, אני מתה שמישהו יגיד לי שהוא בחיים, או שראה את הסרטון של חמאס שיראו אותו בחטופים. אני באמת מחפשת כל קצה של מידע, פרסמתי תמונות שלו בכל מקום שיכולתי. הבטן שלי אומרת לי שהוא חי, אולי אני אופטימית - אבל הבטן שלי אומרת שהוא חי". 

09/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית ואריה אלדד
בן כספית ואריה אלדד  |  צילום: 103fm
Paris