גיא פלג

"הייתה פה שואה ביום אחד עם כל כך הרבה נרצחים"

המאזינה עלתה לשידור ושיתפה בדמעות בתחושותיה: "אתם יודעים כבר חודשים שהגדר בסכנה, אתם יודעים חודשים שאנשים מעזה עומדים על הגדר, איפה הייתם?"


המאזינה שעלתה לשידור שוחחה עם גיא פלג ופרצה בבכי נוכח המצב בישראל לאחר הטבח של מחבלי חמאס בתושבי הקיבוצים בעוטף עזה. לדבריו, "אני לא יכולה להבין מה קורה לילדים הקטנים האלה מה הם עברו, מה הם עוברים נפש של אדם נורמטיבי. שואה ביום, כל כך הרבה נרצחים".

שיתפה: "אני וכל המשפחה שלי, אנחנו מהימין, אני הכי אמיתית, אמרתי לילדים שלי בואו נחשוב עעכשיו שלפיד או גנץ היו במערכה הזו כמובן שהיו מאשימים אותם, אהבתי את נתניהו, הם כשלו במערכה. אם זה נתניהו אם זה גלנט ואם זה בן גביר".

עוד אמרה: "אתם יודעים כבר חודשיים שהגדר בסכנה, אתם יודעים חודשיים שאנשים מעזה עומדים על הגדר - איפה הייתם? למה לא שלחתם טנקים למה לא שלחתם חיילים? שני חברים של הבן שלי נעדרים, אני לא מאחלת לאף אימא לא לדעת איפה הבן שלה".

לבסוף קראה להתאחד: "אף פעם לא אמרתי שמאל או ימין כולם אחים שלי, אני לא אוכל לראות את הילדים האלה, ההורים המובהלים איך רצחו להם את הילדים מול העיניים. לא מעניין אותי מי בשמאל אנחנו כרגע אנחנו צריכים להתאחד. הייתה פה שואה ביום אחד, אנשים שבאו לרצוח אותנו בגלל שאנחנו יהודים. אני כאובה אני בוכה כל היום, כואב לי על העם שלי אני לא יכולה לשמוע". 

11/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מלחמה
מלחמה  |  צילום: חיים גולדברג/פלאש90
Paris