ינון מגל ובן כספית

"לכו לנחם, לכו ללוויות. יש משפחות שכולות שאין להן כסף"

בפתח השעה השנייה שוחחו ינון מגל ויוסי יהושוע על ההשלכות החברתיות בעקבות המצב • יהושוע: "צריך לתמוך במשפחות. זה הרבה יותר חשוב"


בפתח השעה השנייה שיתפו ינון מגל ויוסי יהושוע בתחושות האישיות שלהם נוכח המלחמה. "אני מפתיע את עצמי בחוסר ההלם שבו אני נמצא. אני רואה אנשים בהלם, ואני מאוד מפוקס. אני לא מרגיש שאני בטראומה", הודה מגל. "זה קריטי מה אתה משדר וגם במינונים", אמר יהושוע.

בהמשך דיברו השניים על תחושתו של מגל כי מתרחש קמפיין ממומן נגד נתניהו. "זה לא יכול להיות שתוך כדי מלחמה פוגעים באנשים שמנהלים אותה, זה לא הגיוני. אם יהיה נצחון מובהק של ישראל הדברים יראו אחרת". יהושוע הגיב לדברים, ואמר: "ינון, זו הטראומה הגדולה שחווינו. אין סיכוי בעולם שהממשלה הזו נשארת. הציבור ייצא בהמוניו ולא ייתנו להם מנוח. הם לא ישארו בתפקיד. אגב, גם בצמרת צה"ל". 

צמד השדרנים התייחסו להתגייסות הציבור: "יש תחושה של התעוררות ורוח לנצח, גם הציבור החרדי מתגייס לתת מעצמו. כל מה שהחיילים צריכים הם מקבלים. אפילו העדה הנוצרית, ערבים נוצרים, שלחו וזה היה יפה. פגשתי ערבי נוצרי מיפו שאמר שהם כואבים את מה שקרה". יהושוע: "אני אומר לך משהו בהקשר הזה - צריך אורך נשימה, גם בעוד שבועות לעזור להם. לא צריך להעמיס עליהם דברים. למקד את זה במה שהם צריכים. צריך לתמוך במשפחות. זה הרבה יותר חשוב. לצבא דואגים, ומוצפים, וזה נזרק". מגל האזין לו ברוב קשב, ואמר: "לכו לנחם, לכו ללוויות. יש משפחות שכולות שאין להן כסף". 

12/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


"צריך לתמוך במשפחות"
"צריך לתמוך במשפחות"  |  צילום: יונתן שאול/פלאש90
Paris