מיכל דליות

"תשלוט כמה שאתה יכול במציאות"

המאזין תהה כיצד הוא יוכל לבקר את התוכן שמגיע אל ילדיו בזמן המלחמה • מיכל הבהירה: "אתה צריך לקחת אותו ולהגיד לו 'אני רוצה להגיד לך מה היה'"


המאזין שעלה לשידור סיפר כי הוא אבא לשני ילדים בני 12 ו־8, וסיפר: "אני יוצא מנקודת הנחה, בספרים שלך שקראתי, שאומר שילדים צריכים להבין שבסופו של דבר יש גם אכזבות בחיים. זה מקשר אותי למלחמה הכי גדולה שלי היום, והיא אבודה מראש, זה מה שהם מקבלים בטלפון".

הוא הסביר: "אני עובד עם הגבלות זמן וסינון תכנים. ואני גם עובד עם שגרה לילדים. הבעיה שלי זה - כמה שאתה מנסה לעטוף ולמדר, ולהזיז אותם מהחדשות שמשודרות ללא הרף ועם סינון התכנים. הם לא מפסיקים לקבל תכנים מאוד מאוד קשים שאני לא מצליח לנצח את התחרות של מי שולח להם את זה".

מיכל דליות הבהירה כיצד להתנהל: "אתה צריך לקחת אותו ולהגיד לו 'תקשיב טוב, אני רוצה עכשיו להגיד לך מה היה, מה קרה, ואחר כך אני רוצה לדבר איתך על כל מיני סוגי מידע שאתה תשמע'. תגיד לו מה היה בדיוק. 'אני יודע שאתה יודע, אני מסדר לך את זה. הם רעים, אכזריים והם עשו דברים בלתי נתפסים. ואני יודע שאתה שמעת על זה שהם שרפו גופות, אתה צודק. אלו דברים איומים ואני רוצה להגיד לך שאני חושב שאתה, נער בן 12, לא אמור להתעסק בזה. זה אמור להישאר לך למשחקי המחשב שאתה משחק ולא לחיי היומיום. בוודאי מי שלא צריך לשמוע מזה זה אחיך, כשיש לך משהו לספר לי, תבדוק שהוא לא בסביבה'".

היא אמרה: "תשלוט כמה שאתה יכול במציאות הזאת. השבוע הזה הוביל אותנו להבין שבהרבה רגעים אין לנו יכולת שליטה על מה שקורה. כילדים נפגשים הם יספרו אחד לשני מה הם שמעו. אני לא הולכת לנעול את הבן שלי בבית. אני יכולה רק לייצר לזה את המוזיקה שלי".

האמור באייטם זה מבטא את הדעה האישית של השדר/ת והוא אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל מקצוע המתמחה בתחום, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה ושימוש שנעשים על בסיס התכנים המופיעים באייטם הינה באחריות המשתמש/ת בלבד.
13/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולם אין קשר לנאמר
למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Images
Paris