בן כספית ואריה אלדד

"חיל האוויר תחקר את האירוע"

בחיל האוויר ממשיכים להתכחש להטלת הפצצה על בית החולים בעזה • רס"ן א', נווט קרב מבסיס תל-נוף, טייסת F15, הסביר: "הוכח שלא חיל האוויר פגע"


אמש (ד') הרשת סערה ואתה גופי תקשורת רבים זאת לאחר ידיעה על פיצוץ רב מימדים בבית חולים בעזה. תוצאות הפיצוץ גבו את חייהם של כ-500 אזרחים פלסטינים. רבים האשימו את חיל האוויר הישראלי בפגיעה. אך בחיל האוויר מתכחשים וטוענים כי מדובר בפיצוץ של הג'יהאד האסלאמי. רס"ן א', נווט קרב מבסיס תל-נוף, טייסת F15, שוחח עם אריה אלדד ובן כספית ב- 103fm. 

בפתח השיחה התייחס לפגיעה הקשה בבית החולים בעזה, ואמר: "ספציפית לאירוע הזה חיל האוויר תחקר את האירוע והוכח מעבר לכל צל של ספק שלא חיל האוויר פגע בבית החולים. ונכון להגיד שמעגל האש של חיל האוויר מורכב מכל כך הרבה אנשים, שהשרשרת שמבקרת ועושה את הבקרה - מיישמת את הלקחים, אבל באירוע הזה אין צל של ספק שלא חיל האוויר פגע בבית החולים". 

רס"ן א' איבד חבר טוב שנפל בקרב הקשה בקיבוץ בארי שגיא גולן ז"ל. הוא ביקש לספר על הקשר המיוחד ביניהם: "הוא היה החבר הכי טוב שלי, חבר נפש. אומרים את זה רק על הנופלים אבל באמת שגיא היה הכי טוב. ביום שיש הוא היה אמור להתחתן עם בן זוגו עומר". 

18/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מטוס חיל האוויר (ארכיון)
מטוס חיל האוויר (ארכיון)  |  צילום: ניר בן יוסף\דובר צה"ל
Paris