ינון מגל ובן כספית

"תסבירו, אל תמכרו סיפורים על ניצחונות"

אבי יששכרוף על התנהלות המערכת המדינית בזמן המלחמה: "רה"מ עדיין לא החליט מה עושים" • כספית: "25 שנה אני מדווח שזה איש שלא יודע לקבל החלטות"


גם היום, שבו בן כספית והכתב והפרשן לענייני ערבים אבי יששכרוף ('ידיעות אחרונות') אל עמדת השידור, ויחד הביאו את העדכונים האחרונים מהמלחמה הקשה מול חמאס, זה היום ה־17.

"אנחנו מדווחים כמה ימים על העיכוב בכניסה הקרקעית, מצד שני אתה מבין שיש פה ראש ממשלה שחושש מלקבל החלטה דרמטית ולא סומך על הצבא, לך תנהל מלחמה באופן שכזה", פתח יששכרוף. "אתה מבין שעם ישראל, מדינת ישראל כולה מחכה למנהיגות שתוביל ותנווט, אין ממשלה, אין מדינה, וראש הממשלה עדיין לא החליט מה עושים". 

עוד הוסיף בהמשך דבריו, כי: "החלטנו לא להיכנס, תסבירו לנו שיש החלטה ללכת לתקיפות מהאוויר, אבל אל תמכרו לנו סיפורים על ניצחונות. חמאס נתן לנו מכה והוא עדיין עם ידו על העליונה ברצועת עזה. אנחנו באמת צריכים לחשוב על היום שאחרי פה. כולנו נצטרך לעבוד שעות נוספות כדי לשקם את מה שנותר מישראל". 

בתגובה, השיב כספית: "25 שנה אני מדווח שזה איש שלא יודע לקבל החלטות ושהוא לא זה שמקבל החלטות בבית. אני לא מקנא בהחלטה הזו, הכניסה יכולה להיות אסון. נתניהו הביא את השליח הקטארי, הוא המציא את כל הקונספט. סמוטריץ' אומר את זה גם בקולו". 

23/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אבי יששכרוף
אבי יששכרוף  |  צילום מסך: קשת 12
Paris