אודי סגל וענת דוידוב

"כולם אנשי מילואים, כולם עזבו את המשפחות"

ענת על הלוחמים שנפלו בסוף השבוע במהלך הקרבות ברצועה • טל לב רם ('מעריב' ו־103fm): "רואים הידוק סביב סוגיית בתי החולים"


כמדי יום בשעה 07:00 בדיוק, שבו ענת דוידוב, אודי סגל והכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את כל העדכונים מהלחימה הקשה מול חמאס בעזה, זהו היום ה־37. 

"כולם אנשי מילואים, כולם עזבו את המשפחות, כולם מייצגים את כל שכבות האוכלוסייה הזו", התייחסה ענת בצער ללוחמים שנפלו במהלך הלחימה בעזה בסוף השבוע, "כולנו ישראל אחת עכשיו". בתגובה, הוסיף אודי באשר לצמרת המדינית: "צריך שיהיה חזון ברור ותוכנית ברורה". 

"אנחנו רואים הידוק סביב סוגיית בתי החולים", הבהיר לב רם. "צה"ל צריך למנף כמה שיותר הצלחות מבצעיות. העיר עזה חדלה מלתפקד. שיפא בהיבט הזה, פתרון צבאי הוא לא הסיפור שם. כשאתה מסתכל על העיר עזה ומבין את היקף הכוחות, צריך להבין את העוצמות שיש שם. צה"ל בלב העיר. חמאס עובר עכשיו למאפיינים של לחימת גרילה בתוך העיר". 

על הזירה הצפונית, אמר: "הסיפור של לבנון הולך ומושך אותנו, זה כאילו נראה קטן, תזוזות כאלה, אבל כשחיזבאללה לוקח אחריות על ירי של שיגור מל"ט לעבר העיר אילת, על ירי של בורקאנים - אם זה בסוף פוגע וגורם להרבה הרוגים, יכול להיות שנהיה בסיפור אחר".

כיצד יושפע התמרון הקרקעי מהחורף הבא לפתחנו? "צה"ל כבר ידע להילחם במהלך חורף", הבהיר הכתב והפרשן הצבאי. "יש לכך השפעות כאלה ואחרות, אבל סך הכל צה"ל יודע להילחם בחורף. זה דבר שלוקחים בחשבון". 

12/11/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענת דוידוב
ענת דוידוב  |  צילום: 103fm
Paris