אודי סגל וענת דוידוב

"צה"ל בכוחות גדולים בגבול - יש שם מלחמה"

אודי סגל על המתרחש בחזית הצפונית: "הגשם יעמיק את תחושת המתח" • טל לב רם ('מעריב' ו־103fm): "ככל שמעמיקים בעזה, הסיכוי למלחמה בצפון גובר"


כמדי יום בשעה 07:00 בדיוק, שבו ענת דוידוב, אודי סגל והכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את כל העדכונים מהלחימה הקשה מול חמאס בעזה, זהו היום ה־39. 

"צה"ל נמצא בכוחות גדולים על גדר הגבול, ומתנהלת שם מלחמה", התייחס אודי למתרחש בגבול הצפוני. "זו מלחמה בעצימות נמוכה, אבל זו מלחמה. הגשם שיתחיל בצפון יעמיק את תחושת המתח והתשישות". 

בתגובה, השיב לב רם: "אנחנו רואים את ההדרגה משבוע לשבוע. יש קרב למידה בצפון. זה אויב שלומד אותך, וזה אויב שאסור לזלזל בו. חיזבאללה מחפש את נקודות התורפה. ככל שמעמיקים בעזה, הסיכוי למלחמה בצפון גובר". 

"בית החולים למעלה הוא בית חולים לכל דבר ועניין", סיפר על שימושו של חמאס בבית החולים רנתיסי ברצועה כמפקדת טרור, "במקומות הללו עדיין יש לחימת גרילה. זה אתגר גדול, ולכן צריך להיות מאוד זהיר בפעולה". 

בהמשך דבריו, תיאר הכתב והפרשן הצבאי את פעילות כוחות צה"ל במחנה טול כרם הלילה: "זו פעילות שעדיין נמשכת. אנחנו רואים הרבה פעילות של הצבא באזור השומרון, הרבה כוחות במילואים נמצאים שם לצד חטיבת כפיר. אין תחושה שהעסק יצא משליטה, אין הפרות סדר המוניות, יש אירועים שצריך לטפל בהם". 

14/11/2023

ישראל במלחמה - 103fm


אודי סגל
אודי סגל  |  צילום: 103fm
Paris