ניסים משעל וטל שלו

"רה"מ נרתע ברגע האחרון מלקבל החלטות קשות"

ניסים משעל על עסקת השבויים המתגבשת • טל שלו ('וואלה'): "לכל שעה יש משמעות" • טל לב רם ('מעריב' ו־103fm): "מדברים על הצעה שכן מוכנים לקבל"


כמדי יום בשעה 07:00 בדיוק, שבו ניסים משעל, הכתבת והפרשנית הפוליטית טל שלו ('וואלה') והכתב והפרשן הצבאי ושדרן 103fm טל לב רם ('מעריב') אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את כל העדכונים מהלחימה הקשה מול חמאס בעזה, זה היום ה־41 למלחמה.

"ראש הממשלה נרתע ברגע האחרון מלקבל החלטות קשות", טען ניסים. בתגובה, השיבה טל: "לכל שעה יש משמעות. עם כל ההישגים הצבאיים, חשוב לזכור שהמטרה הכי חשובה של המלחמה היא החזרת החטופים הביתה". 

בהמשך הדברים, הבהיר לב רם: "אני מבין שמדברים על הצעה שכן מוכנים לקבל, בפעימה שאומרת שישוחררו 50-75 נשים וילדים, ואולי יותר מזה אם מדברים גם על נשים מבוגרות. אומרים שלא תהיה הפוגה לפני שדבר כזה יקרה. הסיפור שהוא הכי משמעותי כרגע הוא נושא החטופים, צריך לקחת בחשבון שכבר עכשיו זה משפיע על קבלת ההחלטות ברמה הטקטית". 

"בצפון הרצועה אני מאלה שחושבים שלצה"ל יש עוד מספר יעדים, והוא יכול למצות את היעדים הללו", אמר. "הסיפור הוא על סוף שבוע משמעותי בעניין. מבינים שגם אחרי זה יהיו פעימות נוספות". 

16/11/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ניסים משעל
ניסים משעל  |  צילום: 103fm
Paris